Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha két ember között működik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember között működik a kémia rontja vagy inkább javítja annak esélyét, hogy komoly kapcsolat alakuljon ki?

Figyelt kérdés
(huszonéves kérdező)

2017. aug. 13. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem javítja
2017. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Retardált vagy? Nyilván könnyíti, sőt, ennek hiányában egyáltalán nem gondolkodnék barátságon kívül semmilyen kapcsolatban a másikkal.
2017. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú, az ám csak az igazi!

N

2017. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az,hogy működik köztetek a kémia,már egy szuper dolog.Kívánjátok egymást,amiből bármi kialakulhat.Viszont hogy komoly lesz-e a dolog,az rajtatok múlik.Annak ehhez vajmi kevés köze van.
2017. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok retardált. Azért tettem fel a kérdést, mert attól tartok, hogy a fokozott szexuális vágy miatt háttérbe szorulnak azok az értékek, amelyek alappillérei egy komoly kapcsolatnak.
2017. aug. 13. 13:48
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
De kémia nélkül eleve nincs indokom belemenni párkapcsolatba, ez a lényeg.
2017. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, te hogy vagy vele, de csak mert erősen vonzódok valakihez, azért képes vagyok arra is figyelni, hogy egyébként milyen ember.

Vonzalom nélkül meg amúgy sem kezdenék kapcsolatba.

2017. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A kémia miatt lesz valakiből potenciális partner és nem barát. Alappillér és nagyon jó dolog. Más kérdés, hogy ahhoz hogy kapcsolat legyen, csak kémia kevés. Ha viszont ez nincs, akkor hiába passzol mindenhogy, nem lehet belőle párkapcsolat.
2017. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!