Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvihetem kutyaiskolába a 9...

Elvihetem kutyaiskolába a 9 hetes borderem Szeged körül vagy Sándorfalvára?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hetes borderem és hogy el lehet e vinni de még nemm most akarom majd nyáron hol van vagy hogy van e arra egyáltalán . és ott miket tanitanak meg neki ? ilyen dolgokra lécci válaszoljatok
2010. máj. 29. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tanítanak, te tanítod ők csak megmondják hogy kell. Ilyen idősen kutyaoviba viheted.
2010. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és az milyen
2010. máj. 29. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is a kutyaovit ajánlanám. Lénygében ott a szocializációt tanulják.

Ha van elég kölyökkutya illetve csecsemőkutya akkor már indítanak csoportot általában- A társas viselkedést kell megtanulniuk. Iskolához még kicsi :-))

2010. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szegeden van jópár kutyaiskola. Én ezt ajánlanám: [link]

Először ovi, azután suli. :)

2010. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már most kezdd el te magad is tanítani, én négy hónaposan vittem először kutyaoviba a borderemet, de már mindent tudott, ülni, feküdni és egy helyben maradni, lábnál jönni és egy csomó trükköt is. Viszont szocializálni kellett, hogy kijöjjön más kutyákkal,és behívható legyen magas ingerkörnyezetben. Aztán jöhetnek a kutyás sportok. Jó szórakozást, kutyás életed legizgalmasabb szakasza ez!
2010. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kutyaovi! Kutyaiskolába 6-7 hónapos kor előtt nem ajánlott.

www.kutyasuli-szeged.hu

Mi ennek az isinek a pesti szekciójába jártunk oviba és isibe is. Őket nagyon tudom ajánlani.

Ha nem volt még kutyád, az a baj az otthon kútfőből elkezdett neveléssel, hogy valószínű rosszul fogod csinálni, de erre majd úgyis az isibe rájössz :):) Nagyon tanúságos, nekünk embereknek főleg!

Kutyaoviban a szocializáción van a hangsúly kutyákkal és emberekkel, illetve a kötődésre nevelés is elindul, a behívásos gyakorlatokról nem is beszélve!

Nagyon hasznos, csak mellette szóló érveket tudok mondani!!

Sok sikert!

2010. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!