Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendő, ha a kutya egyre...

Mi a teendő, ha a kutya egyre gyorsabban ugat?

Figyelt kérdés
Először még normálisan ugatott, aztán egyre gyorsabban, már úgy ugat, hogy a szomszéd is felfigyelt rá. Kis túlzással olyan, mint egy ugató géppuska. Mi baja van?

2017. okt. 22. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi más, csak annyi, hogy foglalkozni kéne vele... Nincs időd akkor minek állat?
2017. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran viszitek sétálni? (igen, akkor is kell, ha kert, nagy udvar van neki) Mennyit foglalkoztok vele? Tanítjátok-e?

Csúnyán hangzik, de a problémás állatoknak mindössze egy baja van: a gazdájuk.

Ha csak ki van csapva a kertbe a kutya és van, cifrábbakon se lepődj meg.

2017. okt. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Több séta, lefárasztás, foglalkozás, és a felesleges ugatás tiltása.
2017. okt. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez nem csak simán ugat, hanem szinte már fel akar robbanni. Szerintem valami elkattant benne.
2017. okt. 23. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Milyen fajta? Mennyite van foglalkozva vele? Kinti, kinti/benti, vagy benti kutyus? Ivaros, vagy ivartalanított? Kan/nőstény? Kb. semmit nem tudunk a kutyáról.
2017. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző, nekem már leesett, hogy semmi értelme ilyenek után érdeklődni (mivel én sem kaptam választ a kérdéseimre fentebb). Jó eséllyel ki van csapva szegény a kertbe, addig foglalkoznak vele, amíg kiadják a kaját jó esetben, társasága (más kutyák akikkel levezetné az energiáit) nincs, és a gazda szerint természetesen a kutyával van a baj, nem vele.
2017. okt. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2 és fél éves németjuhász-bernáthegyi keverék szuka, 3 naponta 2x sétál, kinti, 5 hónapja ivartalanított, oltott, féregtelenített, csipezett
2017. okt. 26. 01:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Naponta kétszer (de legalább egyszer hosszabb időre) kéne kivinni, sétálni és futtatni vegyesen.

Ha a séta az egyetlen alkalom, amikor foglalkoztok vele, akkor itt van a probléma.

2017. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg unatkozik, kevés a foglalkozás, nevelés, séta neki.
2017. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!