Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a további teendő?...

Mi legyen a további teendő? (kutya patkányt fogott)

Figyelt kérdés

Nem olyan régen a bábolnások kiraktak patkányirtót és ma hajnal 1 körül a kutya megfogott egy bébi patkányt ráadásul bent a lakásban. Nem tudom mit csinált vele(azon kívül, hogy megölte), de vért sehol nem látok idebent.


Már felhívtam az állatorvosi egyetemet is, meg egy ismerősömet is és most várok, hogy elküldje az állatdokink privát számát, hogy felhívjam őt is. Rendelés csak este 6-tól lesz, de ha sikerülne elérni lehet hamarább is bejön.


A kutyus viselkedésében nem láttam változást, de a szeme a vízvonalnál eléggé sápadtnak tűnik. Arra gondoltam, hogy elmegyek gyógyszertárba és veszek k-vitamint.


Úgy érzem már mindent megtettem amit így hirtelenjében tudtam(a k-vitamin vételen kívül), de ez a várakozás felőröl és azt se tudom mihez kezdjek még.


2017. júl. 16. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a patkány mérgezett volt, akkor ma, meg holnap még biztosan nem történik semmi. A rágcsálómérgek 95%-a véralvadásgátló szer, aminek a mérgezési tünetei késleltetve jelentkeznek, több nappal azután, mint ahogy a szervezetbe bekerül az anyag.
2017. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37%
Próbálj vele tejet, nagyon sok folyadékot itatni. Ha hányni fog, akkor mérgezett lehetett a patkány.
2017. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!