Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám nem akar pisilni az...

Kutyám nem akar pisilni az esőben! Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Van egy igazán pisis benti kutyusom akihez napközben 2óránként haza kell jönni ki engedni pisilni,viszont ilyenkor mikor esik hiába megyünk ki pisilni addig nem hajlandó míg valamennyire fel nem szárad az udvar tartson ez akár 6óra hosszáig is! Hiába adok ra esőkabátot akkor sem megy! Teszem hozzá ha nem esik és nem engedjük ki 2óránként simán bepisil de ilyenkor még bent sem hajlandó!
2017. okt. 23. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ő is hasonlóan vélekedik az időjárásról gondolom, mint pl. én. Az orrát se dugná ki szívesen. A lakásba meg nem akar bepisilni, ezért inkább visszatartja.

Az én kutyám se nagyon vágyódik ki ilyenkor. Reggel mondjuk 12 óra után már kizavartam, és addig nem engedtem vissza, míg nem pisilt. Azóta megint bent alszik.

2017. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Addig ne engedd vissza, amíg nem pisilt. Viszont mennyi idős a kutya? Mert ha felnőtt, akkor ki kéne vizsgáltatni, mert az nem normális, hogy 2 óránként muszáj kivinni.
2017. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
8hónapos,minden kivizsgáláson túl vagyunk nem beteg,nincs cukorbetegsége egyszerűen csak öröklött mert az anyukája is ilyen!
2017. okt. 23. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!