Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányás, láz lehet attól, hogy...

Hányás, láz lehet attól, hogy elütötték?

Figyelt kérdés

Vagy mi lehet a baj?

A bicikli elé futott és elütötték véletlenül. Ez tegnap este volt. Ma délután kezdett hányni. Levert és lázas is szerintem.

Ez lehet attol, hogy megijedt, beverte a fejét?


2017. okt. 23. 18:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem köze van hozzá, már csak az a kérdésem hogy miért nem vitted még be az ügyeletre? Ez komoly problémára is utalhat, főleg belső sérülésekre és nem szabad habozni a dokival.
2017. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Bármitől lehet. Bár nem is értem, miért nem az volt az első, hogy elvittétek állatorvoshoz? Belső sérülése is lehet!
2017. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Látta orvos miután elütötték a kutyát? Egy bicikli is tud komoly belső sérülést okozni a kutyán, főleg ha kis vagy közepes testű. Ha eddig még nem voltatok, akkor azonnal vidd el állatorvoshoz.
2017. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Egyedül vagyok itthon. Néztem buszt de 2 gyerekkel beteg 40 kilós kutyával nem tudok buszozni.

Mit csináljak vele? Itatni próbálom, de kijön belőle.

2017. okt. 23. 18:17
 5/25 A kérdező kommentje:
Utána nem látszott rajta semmi. Kb 20 percig sántított, de aztán szaladgált, evett ivott. Meg ma reggel is. Futni voltunk stb.
2017. okt. 23. 18:19
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha belső sérülés, vérzés következett be, akkor a bomló, toxikus anyagok okoznak lázat és hányást. Orvosi beavatkozás nélkül nagy valószínűséggel elpusztul.
2017. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Legalább hívj fel egy rendelőt, ő majd mondd valamit.

99%, hogy belső vérzése, vagy agyrázkódása van csórinak.

2017. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hívtam vagy ötöt, de nem veszik fel.
2017. okt. 23. 18:28
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor áshatod a gödröt a kutyádnak....


Nem hiszem el, hogy semmi ismerősöd, rokonod nincs, aki tudna segíteni. Ha a gyereked lenne ennyire rosszul, akkor is ezt csinálnád "másik gyerekkel és (beteg) kutyával nem tudok buszozni"?

2017. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Minden megyében van állatorvosi ügyelet ahol egészen biztosan felveszik vagy pár percen belül visszahívnak.

A kutyádnak valószínűleg szervi sérülése van és ha ez átment belső vérzésbe akkor orvos nélkül reggelre már nem marad meg.

2017. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!