Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányás, láz lehet attól, hogy...

Hányás, láz lehet attól, hogy elütötték?

Figyelt kérdés

Vagy mi lehet a baj?

A bicikli elé futott és elütötték véletlenül. Ez tegnap este volt. Ma délután kezdett hányni. Levert és lázas is szerintem.

Ez lehet attol, hogy megijedt, beverte a fejét?


2017. okt. 23. 18:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok, kérdező, én nagyvárosban lakom, normális orvosunk van, de itt a gyiken olyanokat olvasok állatorvosokról, főleg sajnos vidéki történeteket, na ezért hívnék másikat. Rosszat sejtek. Hogy aki ilyet mond, az sarlatán. Egyébként kell mindig, hogy legyen állatorvos telefonszáma elmentve, felírva.
2017. okt. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vizes borogatást tennék a nyakára. De nem sétáltatnám sehova, amíg nem tudom, mi baja. Tekintettel arra, hogy felvetődött a belső vérzés, annak pont egy séta hiányzik, agyrázkódástól meg az ember is szédülni szokott, és ágynyugalom szükséges, pont a komplikációk elkerülése végett. Légyszi!
2017. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha a gYerekedet elütik, azzal is megvárod, mig meghal, vagy csak an kutyádba szarsz bele? Hülye idióta vagy!
2017. okt. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Milyen emberek vannak itt? Jézusom! Szörnyű nevelést kaptatok!

A kutya jól van vírus volt. Most a másik kutya van benne.

2017. okt. 25. 10:57
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem venném magamra, köszi
2017. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!