Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányás, láz lehet attól, hogy...

Hányás, láz lehet attól, hogy elütötték?

Figyelt kérdés

Vagy mi lehet a baj?

A bicikli elé futott és elütötték véletlenül. Ez tegnap este volt. Ma délután kezdett hányni. Levert és lázas is szerintem.

Ez lehet attol, hogy megijedt, beverte a fejét?


2017. okt. 23. 18:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván te is egy tanyán laksz, 200 km-re minden szomszédtól, baráttól, aki segíthetne ellátni a kutyát...ami a jelek szerint épp haldoklik miattad.
2017. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ha a gyerekem lenne ennyire rosszul mentőt hívnék. De nem tényleg nincs itt senki akivel ennyire jóban lennék, hogy kocsikazna a hányó kutyámmal 1 órát. Nemrég költöztünk ide. Nagyon felszínes ismeretség. Most kb 40 perce nem hányt. Talán jobban van.
2017. okt. 23. 20:30
 13/25 anonim ***** válasza:
96%
Miben más ha a kutya haldoklik mintha a gyereked haldokolna? Ha nem a gyereked akkor már nem is érdekel, dögöljön meg ott ahol van?
2017. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Kihívnék egy állatorvost, de nem találok egyet sem. A vilag vége utan kettővel lakunk sajnos.
2017. okt. 23. 20:34
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán érdekelne, nem ide írkálnál, hanem azon lennél, hogy orvoshoz vidd. Akkor is, ha idegent kell megkérni, vigyen el.
2017. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha még él a kutya holnap reggel, akkor vidd rögtön orvoshoz! Gondolom akkor már találsz dokit, valaki csak rendel Piripócsfalván is?
2017. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Elértem egy orvost aki holnap lejön. Szerinte nincs összefüggés a két esett között.

Azt mondja valami vírus lehet.

Mondtam, hogy a garázsban van füzött helye kb 15 fokban azt mondta nyissam rá az ajtót és jó lenne ha sétálna egyet a hidegben.

2017. okt. 23. 21:31
 18/25 anonim ***** válasza:
2017. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
96%

Ha az orvos azt mondja telefonba, hogy nincs összefüggés a két eset között, már azonnal másikhoz mennék.

Embernél a hányás abszolút az agyrázkódás jele. A láz bármilyen belső sérülés jele lehet, agyrázkódásnál nem tudom.

Nem hagynám éjjelre egyedül a garázsban, bevinném a lakásba.

Egy biciklis kontra kutya esetben, azért egy bicikli nagyot tud ütni. Főleg, ha nyakon, fejen találta, de belső vérzése is lehet. Gondolom nem tolta.

2017. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mondhat ilyet egy állatorvos?? Jesszusom...
2017. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!