Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények kutya együttalvásró...

Vélemények kutya együttalvásról, szinte embernek nézésből?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van egy 3 5 és egy 9 éves gyerkőc, nos a párom 1,5hónapja vett egy kölyök Staffit,a gond ezzel az hogy a gyerekekkel nem is foglalkozik csak a kutya se...ét nyaljaha itthon van ,az ágyban alszik vele stb... én ezt abszolút ellenzem !!

Régen mikor nem volt gyerekünk más volt lazább voltam de most tiszta idegroncs nehogy elkapjanak vmit a gyerekek tőle oltva ,féregtelenítve van de akkor is!!😢😢😢

Elég ősszetett a gond elnézést ha kicsit össze vissza irtam!!

Tapasztalatokra vagyok kiváncsi

Köszönöm szépen


2017. okt. 23. 22:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%
Mondd hogy nem kamu kérdés
2017. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Miért lenne olyan furcsa ??
2017. okt. 23. 22:43
 3/28 anonim válasza:
41%
Mégis miért lenne ez gond? Szólj a főnöknek, (párodnak)hogy itt az ideje kiszállni kicsit a kutya seggéből és a gyerekekkel is foglalkozni. Mellesleg pont, hogy egészséges ha állattal nőnek fel.
2017. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%

Mégis, mit kapnának el tőle?

A kutya is állat, az ember is állat, te is állat vagy, a gyerekeid is, csak más fajba tartoztok, de ennél több különbség nincs. Nagyobb esély van arra, hogy egymástól kaptok el valamit, vagy a gyerekek más gyerekektől, oviban, suliban kapnak el valamit.

2017. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
10%
Nálam az, hogy például egy macska az ágyban alszik, rendben van, tiszta, cuki, oké. De a kutyának szerintem az ágyon semmi keresnivalója. Én kidobnám onnan annak rendje és módja szerint. Az meg, hogy a gyerekeit is hanyagolja egy ágybanalvó kutya miatt, hát lenne tőle egy kirohanásom, az biztos.
2017. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Amit leírtam az a gond!

Mellesleg nagyon önfejű a párom nem hatom ebben rá!!😢

2017. okt. 23. 22:48
 7/28 anonim ***** válasza:
61%

Én is együtt alszom a kutyáimmal, imádom őket. Vannak szabályok amit betartanak és azon kívül teljes értékű családtagok. Ugyanúgy minőségi ételt esznek, orvoshoz járunk, mint egy gyerekkel. Rengeteg a közösen eltöltött idő.

Szerintem szervezzetek közös programokat, a gyerekekkel és a kutyával együtt. A kutyus oktatása, közös séták, kirándulások. Járjatok el együtt és veled is kialakul a kapcsolat, és a gyerekkel is.

Nyugi, semmit nem fognak elkapni tőle!

2017. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%

Örülj neki, hogy szereti az állatokat!

Ha meg nem "hatol" rá, akkor nem "hatol" rá.

2017. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nekem is van kirohanásom ne aggódj ko krétan minden napos a kiabálás mivel ő a konyhában is folyton láb alatt van én meg nem tűröm a párom meg simán engedi!!

Szóval elegem van az a baj hogy nem tudom elköltözni 😯

2017. okt. 23. 22:51
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Kár, hogy nem "tudol" elköltözni :(
2017. okt. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!