Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4 éves roti (Rotweiler...

Van egy 4 éves roti (Rotweiler) kutyám. A baj az lenne elsőkélnt vele h. fél a víztől, a második pedig már mióta megkaptam nem tom neki megtanítani azt hogy:marad, fekszik. Hogy tudnám vele megszerettetni a vizet és megtanítani ezt a 2 parancsot?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
én úgy tanítottam egy vizslának hogy mondtam neki és ha megcsinálta kapott tápot és kevesebb mint egy óra alatt már leült ha mondtam neki
2010. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem minden kutya szereti a vizet.

De próbálkozhatsz azzal hogy te is bemész, de csak a kis vízbe, és hívod. Ha utánad megy, ekkor nagy dicséret.

2010. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Apró, fincsi jutalomfalatokkal próbálkozz, amikor leül/fekszik, fokozatosan növeld az időt, míg a falatot, megkapja, majd a távolságot is. Végül kisétálsz a szobából,de ő marad és vár. Na, akkor kezdd el odakinn is gyakorolni, mert egy gazdagabb ingerkörnyezetben nehezebb. Ha megtanulsz klikkerezni, még arra is ráveheted, hogy bukfencezzen!
2010. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi ezeket a jutalomfalatkás és tápos ötletek jónak tűnnek de még nem tudom se ezeket se a vizbemenősket kiprókálni



KÖSZIKEEE

2010. máj. 30. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!