Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet váladékos a...

Mitől lehet váladékos a kutyám szeme?

Figyelt kérdés
Keverék kutyus, eddig semmi baj nem volt, néhány napja vettem észre, hogy az egyik szeme reggelente nagyon csipás. Sima langyos vizes vattával törölgetem neki, ilyen pirosas barnás váladék marad a vattán. Lehúztam a szemhéját, kicsit pirosabb neki, mint a másik szeme. Mitől lehet ez? Természetesen elviszem orvoshoz, ha itthon nem tudom meggyógyítani, csak már így is minden apró dologgal oda mászkálok, hátha van valakinek hasonló tapasztalata. A válaszokat előre is köszönöm!
2017. okt. 29. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Fertőzés, "kifújta" a szél, megfázás, allergia, gyulladás... bármi lehet. Biztosat csak az orvos tud mondani.
2017. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
El lehet kezdeni kamillázni (nagyon tömény oldattal, 1 filtert két kortynyi vízben kell áztatni), de ha komolyabb baja van akkor csak a gyógyszeres szemcsepp segít. Plusz én már hallottam olyat is, hogy a cornea sérült kutyát kamilláztak, hát mondanom sem kell borzalmas lett az "eredmény". Szóval csak akkor kezd el, ha biztos vagy benne, hogy csak egy kis gyulladás.
2017. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!