Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápot ajánlanátok?

Melyik tápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Jelenleg royal canin Mini juniort adok neki , de sokszor olvastam itt hogy nem jo márka.

Szeretnék váltani.

Mit javasolnatok ilyen ár kategóriában ?


2017. nov. 3. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Jól néz ki a kutya? Rendesen fejlődik? Széklete rendben van? Ha a válsz igen akkor ne válts. Én is eljátszottam már ezt pont azért mert mindenki azt írta,hogy nem jó táp. Többféle gabonamentes kipróbálása után ismét royalt eszik. Nem minden kutya bírja az "erős" tápokat,az enyémnek konkrétan állandóan ment a hasa.
2017. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek nagyon jól bevált a Brit Premium a Royal helyett
2017. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen a kutya jol táplált és egészséges :) szereti is ezt a tápot , igazából azt hittük ez milyen jo minőség legalábbis régebben annak számított ezért néztük azzal etetni. Igazából még kölyök kutya 11hetes nem tudom ilyen korban jó e neki váltani vagy majd ha nagyobb lesz. Esetleg megpróbáljuk keverni és ugy át térni másikra ?
2017. nov. 3. 22:34
 4/6 anonim ***** válasza:
pro nutrition
2017. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha váltotok mindenképpen fokozatosan,a tápot keverve kell az új tápot bevezetni,kb.7 nap alatt. Kérdezd meg esetleg a tenyésztődet,hogy ő melyik tápot javasolja.
2017. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan jártam mint az első válaszadó. A kutyám mindig is gabonásakat kapott, de aztán sokan írták hogy nem jók, és az Acanát meg nagyon dicsérték, hogy az az egyik legjobb táp. Hát kipróbáltuk, de nekünk borzalmas volt. Szóval azt add a kutyádnak ami jó neki. A Royal Canin azért valljuk be, bármennyire is szidják egyesek, nem tesco gazdaságos meg darling kategória, hanem azért jóval minőségibb.
2017. nov. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!