Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer mellé Cavalier?

Boxer mellé Cavalier?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) A párommal van 3 csodás Boxer kutyusunk. Kutyasuliztunk velük ,sokat sétálunk , futunk , biciklizünk , kirándulunk velük, egyszóval imádjuk őket.

Viszont nekem nagyon megtetszett a Cavalier King Charles spániel.Utána is olvastam és megfelelne nekünk , a férjemnek is tetszik , ezért szeretnénk venni egy Cavaliert. Viszont aggaszt minket a mérete. Konkrétan a folyton mozgó és ugribugri Boxerek mellett "elveszne". Szinte összetaposnák a Boxerek.

Nektek mi erről a véleményetek? Nagyon sokat számít a Ti véleményetek ,ugyanis a jelenleg is meglévő kutyusaink a legfontosabbak számunkra. Nem szeretnénk rossz döntést hozni..A segítséget előre is nagyon szépen köszönjük! :)


2017. nov. 4. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elején nehéz lesz, de idővel megszokják a Boxerek, hogy vigyázni kell addig pedig figyeltek rá. Ha kellően szocializálva vannak akkor nem hiszem, hogy probléma lenne belőle.

Nekem is nagytestű kutyáim vannak (ráadásul az egyik úgy megy mindig, hogy ami az útjában az jobb ha félre áll) de a kistestű kutyákkal, macskákkal nagyon óvatos. Még sose volt gond belőle.

2017. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Öreganyám puliját sem taposta még el nagyapám 2 komondora. Pedig azok a boxernél termetesebb jószágok. Vizsla is van az udvarban. Na az pont olyan ugri-bugri, mint a boxer. Tudja az mit lehet a kicsi kutyával.
2017. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,megnyugtattatok! :)
2017. nov. 4. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mehet. Az én cavalierem kifejezetten szeret nagyobb kutyákkal játszani, nem az a stresszelős fajta. A boxerek meg ott vannak egymásnak, hogy ha épp durvábban akarnak játszani.
2017. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :) Szép napot!
2017. nov. 5. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!