Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier King Charles spanielt...

Cavalier King Charles spanielt vennék, na de honnan?

Figyelt kérdés
Van már egy féléves blenheim kanunk, de úgy gondoltunk hogy lehetne majd egy kis testvére. A tenyésztőnél akitől vettük csak bleinheimek vannak. Mi most egy trikolort szeretnénk. De tenyésztők csak nagyon messze vannak. Tudtok esetleg olyan tenyésztőt vagy kennelt ahol lehet kapni trikolort. Lehetőleg Vas és Zala megye közelében. Válaszaitokat előre is köszönöm.

2017. okt. 28. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt vannak trikolor kiskutyák. De elég messze van ez is...

[link]

2017. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ezzel a broblémával küzdök
2018. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,,


hol vettétek az első Cavit és mennyiért árulják ?

tényleg 250.000 - 350.000 az ára ?


előre is köszönöm a válaszokat.

2018. febr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó kommentelő!


Az általad írt összeg nagyon magas, ennyit Magyarorszàgon biztos nem kèrnek egy caviért. A mi kis szukánk kiállîtási minőségű (nem hobbi)kutyus, 150.000 forint volt egy ève, kis létszámú tenyészetből, természetesen tk, szerződés, eü garancia, szűrések a szülőknél megvannak. Ez szerintem reálisabb összeg. Külföldön elkèpzelheteő 1000 euró körül, de ott is inkább a nem hobbi minőségű kölyöknél. :)

2018. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Én is megbizható kennelből szeretnék kiskutyát venni, megkérdezhetem, honnan vetted és mennyiért? Nekünk "csak hobby" szinten lenne tartva, tehát nem járnánk kiálitásokra, a lényeg, hogy egészséges legyen :) Előre is köszönöm a választ!

2018. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!