Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német boxer vagy angol bullter...

Német boxer vagy angol bullterrier?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb lakásban?

Melyik tanithato jobban?

Melyik a játékosab családba jobban ileszkedne?



2017. nov. 5. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lakásba a rövid szőre miatt mindkettő tökéletes.

Személy szerint a Boxert egyszerűbb tanítani, de szerintem tanítani már csak intenzív mozgás után érdemes.

És mindkettő játékos ,de itt is inkább a Boxert mondanám. Igazi kis energia bombák. :)

2017. nov. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Számomra egyértelműen boxer
2017. nov. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a boxerre.
2017. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké de nem lenne rosszul nyáron
2017. nov. 5. 11:54
 5/9 anonim ***** válasza:
A boxer pörgősebb, több mozgatást igényel. Lakásban mindkét fajta tökéletesen tartható, viszont ha nincsenek lefárasztva, akkor tuti szétszedik a lakást. A boxer általában engedelmesebb, de elég hebrencs, a bullterrier makacsabb. Mindkét fajta játékos és családcentrikus. Az egészsége sajnos egyiknek sincs a topon, így nagyon meg kell nézni, honnan veszed a kutyát.
2017. nov. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én is pont ez a 2 fajta közt vacilláltam :D

Végül Boxer lett .

Nagyon aranyos kedves kőnyen be ileszkedik de szeret mindennel játszani és ha azzal rontod el mint én hogy napi 3-4 óra séta játék nevelés aztán meg olyan munka helyre mész ami miatt ez le szükült 1-2 órára akkor nagyon meg szivat a drága a figyelem hiány miatt mert az 2 hete dolgoztam utána volt 1 hét amit ki hagytunk mármint nem mentünk sétálni így nyilván nem is fáradt le anyira mint szokót na ezt vissza kaptam egy két dologban :DMeg jegyszés pici öcsémet még véletlenülse bántota és az alvó társa egy kis macska aki még mindig Él ! ami számomra csak azért csoda mert akkora a mcska mint a kutyám feje XD

2017. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekünk Boxedünk van. Sokat kell vele foglalkozni és jó ha már kis korában megtanulja, ki a főnök. Nyáron nagyobb sétákhoz, mi viszünk vizet neki. Nagyon melegben csak a szükséges séta, inkább reggel és este megyünk nagyobbat, de ha akkor is meleg van, akkor is viszünk vizet. A pocija, mint minden boxosnak érzékeny, ezért ki kell tapasztalni mi jó neki.
2017. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A bullterier harcikutya megbízható 6éve 3 bullterierem van és tökéletesek mindegyik lány.A bullterier jobb
2018. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fsms ***** válasza:

Nekünk is boxerünk van , család centrikusabb mint az angol bullterier.

És igen egy szeretet és energia bomba.

2021. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!