Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyát le lehet futni?

Egy kutyát le lehet futni?

Figyelt kérdés
Semmi esély rá? Most nem beteg, meg sánta kutyára gondolok. Mikor valaki után engednek ÖV kutyát. Nincs ember, aki gyorsabban fut, mint pl egy NJ, doberman?
2010. máj. 31. 07:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
De van, de általába azok nem jelentkenek ilyen örző-védős versenyre áldozatnak. Azok inkább olimpián vannak.
2010. máj. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Van de max rövidtávon győyi le a kutya tovább birja
2010. máj. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
52%
Szerintem elég nehéz, én a sajátomat soha nem tudom. De nem lehetetlen szerintem... ,,..::ViC::..,,
2010. máj. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsnak kell lenned rengeteg energiával. De ne versenyezzél kutyákkal. Ha üldöz egy ilyen mássz át egy kerítésen, vagy mássz fel valami magasra és kiáltsál segítségért!
2010. máj. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Rövid távon lehet, na de hosszún... Én nem futok lassan még is a pincsim simán lealáz nem hogy a német juhászom :)
2010. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A dobbermanom (aki amúgy lelkiekben egy öleb) a lovam vadászvágtájával egyenlő sebességet produkál, viszonylag hosszú távon, szóval én semmiképp nem próbálnám meg a versenyt vele, de ahogy írták, akik megtehetnék, azok kicsit magasabb szinten űzik a sportágat.
2010. máj. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem agaram van, már 3 hónapos korában feladtam vele a versenyt :)
2010. máj. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy kis termetű kutya is simán fut olyan gyorsan mint egy átlagember,szóval az szinte lehetetlen,az olimpiai futók sem olyan gyorsak...
2010. máj. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én rövid távon le birom előzni a puli kutyámat de 400méternél már tuti nem bírnám könnyen le hagyni...
2010. máj. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Egy más fajta kutyát (pl rövidlábú) talán de őket nem hiszem.
2010. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!