Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olvastam hogy a bullmastiffoka...

Nagy zack kérdése:

Olvastam hogy a bullmastiffokat rendörségnél alkalmazzák angol szász országoba ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
kutya

2017. nov. 7. 14:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
amugy nálunk ugy értem Magyarországon nagyin lenézik ezt a fajtát de amugy csak azért mert nem ismereik de egyböl elitélik mert nagy de aki látot normális bullmastiffot az szikár száraz könyed mozgásu csak aza baj itt nálunk olcso nyenge masztiffokal van tele minden kikéve top kennel klubok csak ottt lát kutyát valaki meglepödik milyen nemes szép mozgásu kutyák és nyorsak is persze méretéhez képest nyors nem 30 kg kutyához képest de egyböl mindeki malit irja mindenki persze de ö más tipus
2017. nov. 7. 20:10
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is bírom hogy csak a Mali meg az nj lehet rendõrkutya a sok hozzáértõ szerint. Egyszer mertem egy fanatikust megkérdezni, hogy mi a különbség ösztönszintben (mert mindig ezzel hozakodott elõ) egy rendõr Mali és egy rendōr cocker között. Erre belinkelt egy vidit, ahogy egy Mali leterít egy hapsit, mondván, hogy "ez a különbség". Látszott, hogy sose látott még igazi szimatkutyát dolgozni, vagy hogy nem csak ebbõl áll a rendõrség (vagy bármelyik fegyveres erõ) kutyásereje. No meg a fizikai különbségek nem mérvadóak, ha az ösztönrōl beszélünk, de tök mindegy. A vadászkutyákat, vagy bármi egyéb munkakutyát már inkabb bele se vittem a vitába, mert "csakamaliajómunkakutya".

Mastiffok gyönyörūek és mint szinte mindegyik fajtából, ebbõl is van munkavonal. Svájci hegységekben még tenyésztik és használják is hegyi mentésre a régi bernáthegyiket btw, nem csak ezek a maflák léteznek, szóval nem értem ezt a totál tagadást és elutasítást, amit egyesek mutatnak.

2017. nov. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
amugy az a egészbe az durva jártam kb fél évet kutyasuliba német juhászokbol 10 böl 9 alkalmatlan mindenre mér félösek bizonytalanok betegesek de az 1 a 10 böl vagy 200 bol az nagyon jo kutya ezért nem lehet rájuk se mondani ilyen meg oylan kutyák lenének malik meg kezelhetelenek mert tull vanak pörögve ezért nehéz velül dolgozni igaz ami jo vérvonalu abba az fantasztikus de minden fajtába amibe van munka réssz abba vanak nagyon jo kutyák csak elitélek sok fajtát mert gyengéhez mérik amit láttak belöle szomszédba kb de enyi erövel minden fajtát el kéne itélni aminek semmi értelme
2017. nov. 8. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!