Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Száraz táp / Konzerv kívül...

Száraz táp / Konzerv kívül mit ehet még a kutya?

Figyelt kérdés
2017. nov. 9. 11:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Vagy egy jó minőségű száraztápot, vagy BARF/PREY módszer szerinti etetést javaslok. Konzervre nincs szüksége, nem hasznos, főleg víz és gabona.

Mást nem kell ennie.

2017. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Konzerv teljesen felesleges, nagyrésze csak víz. Csak a drága konzervek a jók amik 800-1000 ft körül vannak, de annyiért szín húst is tudsz venni neki. BARF etetés vagy jó táp, konzerv nem kell.
2017. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Konzervet csak akkor adj a kutyádnak ha azt akarod, hogy fogköves legyen és kihulljanak a fogai sorra.
2017. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem napi szinten !!!

Nagyon ritkán kap, és akkor mindig a legdrágábbat kapja!

De ezen kívül mást nem ehetnek??

2017. nov. 9. 12:57
 5/18 anonim ***** válasza:
14%
Én 35 év kutyázás után csak azt mondom, hogy a kutya azt szereti, amit a gazda eszik. Mindenféle táp és konzerv tartalmaz tartósítószert meg egyéb adalékokat, amik senkinek nem tesznek jót (embernek sem). Egy jól tartott kutya mindenfajta mesterséges dologra (táp vagy konzerv) egy idő után allergiás lesz (fosással társulva), van olyan, hogy meg sem eszik (bele sem kóstolnak), de a gazda maradékját minden további nélkül felfalják (legyen az szinte bármi). Lehet nekik külön főzni bármit, de csirkéből is a legjobb a "kapirgálós", melyik nem kapott semmiféle tápot, mert a halliszt szaga még főzés után is kiérződik a "csirkegyári" csirkéből. Vegyes táplálkozásnál meg imádják az almacsutkát, a dinnyét (dinnyehéjat), főtt kukorica csutkát, rágnivalónak főtt marhacsontot.
2017. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Én nyáron tápot adok, Brit Premiumot, télen húst főzök és rizzsel töpörtyűvel adom neki.

A mi állateledelesünknél csak jó minőségű konzervek vannak, múltkor olyat vettem, ami nagyon magas hústartalmú. De ilyet max havi 1-2 alkalommal kap.

Vagy a Brit Premium szalámit szoktam venni.

2017. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondom...de sok ,,okos" asztmondya csak a Táp kell nekik...

Szüleimnek volt egy kutyája 18 évig él es nagyon ritkán kapot tápot...akkor is..elkelet altatni mert megvakult es megsüketült és megharapta anyum...😔😔😔

2017. nov. 9. 13:27
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Jaj ne legyél már ennyire okos....:'DDDDDDD Fogalmad nincs az egészről, tapasztaltabb emberek megírják neked a tutit, jön egy agyatlan barom aki veled ért egyet és akkor na tessék itt a bizonyíték!!!! Látom gyűlölöd a kutyádat, akkor etessed moslékkal úgy b****szod szét ahogy akarod.
2017. nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Ja, te meg helyesírási szótárat egyél légyszi, mert kegyetlen olvasni amit idehánysz.
2017. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

1. Nem azokrol irtam akkik eddig irtak (mindenki hasznos információt mondot...csak láttam más kérdésnél

2. Nem Magyarországon élek...és itt nem tanulunk magyar ( google fordito) .

Nem akkartam senkit megbantani . Rosszúl fogalmaztam. A helyesírásért is bocsi😕😕😕😔

2017. nov. 9. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!