Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápot válasszam?

Melyik tápot válasszam?

Figyelt kérdés

Német dog kölyöknek


[link]


[link]


[link]


[link]


2017. nov. 10. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Brittel etettem a rotimat, Brit párti vagyok, szóval részemről; Brit Premium, de a Brit Care is nagyon jó.
2017. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül árban a Josera és a Brit Premium a korrekt, a Hill's és a Royal nagyon túlárazottak, ráadásul trükköznek az összetevők megfogalmazásával.


Viszont, ha utóbbiakra is van pénzed, akkor ha kicsit nagyobb mennyiségben vennél egy jobb, gabona mentes tápot, (pl. acanából a legolcsóbb a Red Classic 1500 Ft/Kg, ha sokat veszel egyszerre) az jobb lenne.

De először teszteld kis mennyiségben, hogy megeszi e.


Vagy ennyiből már BARF etetés is kijönt.


Ha csak a linkeltek közül lehet választani akkor Brit Prémium...

2017. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még ezt a tápot favorizálják nagyon:


[link]

2017. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
AZ első kettő közül valamelyiket. :)
2017. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a felsoroltak jöhetnek szóba akkor Josera, vagy Brit Car, Személy szerint nekem az a véleményem, hogy a Brit Car jobb összetételű.
2017. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Brit Care az, utolsó. :)
2017. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Royalt felejtsd el... Árához képest nagyon gáz az összetétele. Ráadásul a sok fehérje nem tesz jót egy nagytestű növésben lévő kutyának (pláne egy dognak :D) A Hills se egy nagy szám. Csak a márkanevet fizeted meg ezeknél, meg a marketinget.


Én a Joserát választanám. Kimondottan nagytestű kölyköknek lett kifejlesztve, mérsékelt energiatartalommal. Ezt akár 2 éves koráig is eheti. Eddig mindeki meg volt elégedve, akivel beszéltem erről a tápról.


A Brit Premium kicsit gyengébb táp azért, valódi hústartalma csak 12%, mivel a gyártás során lejön még belőle a víz. Az a 40% friss húsra vonatkozik. Illetve van benne búza is (a Joseraban nincs pl) de a Pedigree és társaitól ígyis fényévekkel jobb :) régebben mi is etettünk vele, nem volt vele gond, csak nem igazán szerette a kutya


De a felsoroltakon kívűl van még a Brit Care is, ami már prémium kategóriás, bárányos-rizses táp, csirke/búza/kukoricamentes. Van kimondottan nagytestű kölyköknek való tápjuk is (Brit Care Junior Large breed)


Szóval én vagy a Brit Caret, vagy a Joserát választanám. :) nálunk mindkettő bevált, jelenleg Joserát eszik (5 kilós csivava keverék)

2017. nov. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!