Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet tudni, hogy egy még...

Lehet tudni, hogy egy még szinte fekete kölyök yorkshire terrier milyen színű lesz?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert az én kicsi kutyám most múlt 3 hónapos, nem rég kapta meg a nagy kombinált oltását. Mindkét doki azt mondta teljen el pár nap és szoktassuk a sétához utcán is. Eltelt a pár nap, elkezdtünk sétálni. Nem is gondoltam volna, rengeteg kutya imádóval futottunk össze, sokan voltak akik yorkie tartók, utóbbiak nem egyszer meg is jegyezték, hogy milyen gyönyörű színe lesz ha majd felnő. A mancsai szőkék, a hátsó lábánál, fenekénél és a fején, a két füle között lehet látni az ezüstözést. Az arcocskája szőkül, de javarészt még fekete. Ennyire tudják, hogy milyen lesz mikor felnő?
2010. máj. 31. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tom,hogy ő milyen lesz,de az ismerősöméknek fekete volt kiskorában a Yorkyuk és most szürke és van a fején barna a lánya is ugyanúgy néz ki[ő most 8hónapos]
2010. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lehet félreértettél, nem arra lettem volna kíváncsi elsősorban, hogy az enyém milyen színű lesz, hanem, hogy egy tapasztaltabb yorkies megtudja állapítani még egy szinte fekete kölyökről, hogy milyen lesz a színe mikor felnő?

Köszönöm a válaszodat.

2010. máj. 31. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy hogy néz ki a szuka és a kan mert ebből már letudsz vonni következtetést hogy fog kinézni a kölyök kutya
2010. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az oké. ÉN tudom, hogy kb. milyen színű lesz, de mások, akik még engem sem ismernek, azok honnan tudják? Mindenki azt állítja, hogy nagyon gyönyörű lesz. Vagy ezt csak azért mondják, mert nekik minden yorkie gyönyörű?
2010. máj. 31. 14:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem!

Szerintem csak azért mondják,hogy úgy csináljanak,mint aki ért hozzá,ezt a tenyésztők se tudják megállitani,hogy pontosan milyen lesz (bár néhányan már talán,de nem hiszem) csak nagyából,de nagyából persze lehet tudni.

Gondolom szép ápolt a kutyus és ezért is mondják.

Na legyetek jók.

2010. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végre, köszönöm a válaszodat, pont erre voltam kíváncsi.
2010. máj. 31. 15:04
 7/8 Akiteki ***** válasza:

Persze, mert a laikusnak minden kutya gyönyörű.

Az embernek dagad a melle, de közben tudja, hogy gőzük sincs róla, csak most édes kis habibabi.

2010. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 15:02 vagyok:

Nagyon szívesen máskor is :D

2010. máj. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!