Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6éves szuka kutyámmal valami...

6éves szuka kutyámmal valami nem stimmel. Nagy has, sok pisil, mitől?

Figyelt kérdés
1honapja vettem észre hogy nagy a hasa, vemhességre gondolok, de most 1percenként pisil (állandóan) van hogy ül, és kicsorran belőle. viselkedése nem változott, volt hogy néztem utána milyet kakil, de kakit se találok :S ez vemhesség lehet vagy valami komoly baja van a kutyámnak?

2017. nov. 12. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt kezdődik a felelős állattartás. Egy hónapja látod, hogy valami nincs rendben a kutyáddal és nem teszel semmit.

Talán ha elvinnéd végre orvoshoz kiderülni mi a baj. Még ha nem is lenne probléma az anyagcseréjével és tényleges vemhesség állna fennt akkor is elkéne vinni ultrahangra vagy ivartalanításra, nem gondolod?


Ha nem vemhesség akkor valószínáleg elég komoly baja van, hisz az anyagcseréje teljesen felborult. De te nyugodtan nézd csak végig ahogy szenved.

2017. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elviszed állatorvoshoz, aki megmondja vemhes vagy más baja van!


A neten keresztül senki nem fogja diagnosztizálni és kezelni a kutyádat!

2017. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, ne kapkodd el, nem sietsz sehova.


Egy hónapja baja van, de bőven ráérsz majd jövőre elvinni. Gondolom ha te vagy beteg, akkor sem mész rögtön orvoshoz, megvárod, amíg visszafordíthatatlan lesz az állapotod.

2017. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámmal (labrador) ugyanez volt, kiderült, hogy méhgyulladása van. Még aznap megműtötték, ennek köszönhetően maradt életben. Vidd orvoshoz.
2017. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

(Bakteriális eredetű) húgyhólyag gyulladás.


Vidd el orvoshoz, ő majd ad rá antibiotikumot, mert kezelés nélkül súlyosbodni fog, és vért is fog vizelni előbb utóbb.

2017. nov. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Orvos! Ő tud pontos diagnózist mondani, mi itt maximum találgathatunk, de már egy hónapot vártál, így most próbáld minél előbb elvinni őt.
2017. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1 hónapja??? Állatorvosra nem gondoltál?!

Vemhességre gondolsz? Hát ezt illene tudnod, hogy párzott-e a kutyád, és ha igen, mikor.

2017. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szinte 98%ig biztos vagyok benne, hogy ez pyometra de ezzel 1 hónapig nem húzta volna. MOST AZONNAL vidd el egy állatkórházba, hogy nézzék meg ultrahanggal a hasát, konkréta bármikor perforálódhat a méh és a hasüregbe ömlik a rengeteg gennyes váladék.Készülj pénzzel is mert egy ilyen műtét nem olcsó.
2017. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eljutottatok a dokiig, vagy végignézted míg elpusztul?
2017. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!