Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Többször hányt a kutya, mit...

Többször hányt a kutya, mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Egyenlőre nincs vészhelyzet, nem tűnik gyengének, de már 4x hányt. (angol) bulldog, tenyésztőt még nem értem el, az állatorvossal meg csak rendelési időn kívül lehet beszélni. Most műtötték, a farok részt távolították el, mert begyulladt és fájt neki stb. A műtét jól sikerült. szerintem valamelyik gyógyszert nem komázza amit utána adtak. Kapott egy fájdalomcsillapítót, (Enroxil Flavour 150mg) meg egy antibiotikumot azt hiszem, (Rheumocam 2,5mg). Leálljak ezekkel ha ma nem tudnék beszélni senkivel? Van valami amit érdemes ilyenkor adni?

2017. nov. 14. 12:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem látod mert eddig kapta a fájdalomcsillapítót. Intubálás miatt szerintem nem 3 nappal a műét után kezdene el hányi.

Egyébként remélem nem az enroxilt hagytad el, mert az az antibiotikum, a rheumocam pedig a fájdalomcsillapító.

2017. nov. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írják, az Enroxil az antibiotikum. A Rheumocam sem csak fájdalomcsillapító, hanem ún. nem-szteroid gyulladáscsökkentő. Ha nem mondta kifejezetten az állatorvos, hogy ha nem látsz fájdalmat a kutyán, elhagyhatod, akkor saját szakálladra ne tegyél ilyet, mindenképpen beszélj az állatorvossal!
2017. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, közben rájöttem, illetve inkább felvilágosítottak róla. Köszönöm nektek is!
2017. nov. 15. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!