Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizsla lakásban?

Vizsla lakásban?

Figyelt kérdés

Mentett 7éves kutyiról van szó. Régen rengeteget fázott, nálunk nagyon megszerette a bent létet. Viszont mostanában nem nagyon akar kimenni. Sajnos én két nap 5 után érek haza (még suliba járok) így akkor csak későn tudom kivinni, de annak viszont nagyon örül:). Reggel képtelen vagyok kiszedni az ágyából, mondjuk nekem se baj h nem 5kor kell kelnem, de vinném én, de ő meg nem akarja. Van neki pulcsija, valószínűleg holnap érkezik meg a kabátja, szóval kint sem nagyon fázhat, mert az melegíti. Ha hazaérünk egyből fut az ajtóhoz, és körül sem néz a kertben, amikor hívom odajön de sprintel vissza az ajtóhoz. Sajnos a szobámba nem jöhet be, nem engedik a szüleim, csak az előszobában lehet, de ennek is nagyon örül (és én is).

Szóval normális ha ennyire nem akar kint lenni egy vizsla? (Nem beteg, de megyünk majd állatorvoshoz, valószínűleg bűzmirigyet kell kinyomni) Ha mint kint vagyunk akkor nyilván ő is jön, de ha meglátja h jövünk be, egyből rohan az ajtóhoz:D


2017. nov. 15. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy normális :) Hideg lett, fázik szegény kint. Reggelente az én kutyámat is úgy kell kiparancsolni pisilni, utána szalad is vissza.
2017. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy ilyen, ha korábban nem megfelelő körülmények közt tartották. Nem is fiatal már. Hadd élvezze a meleget.
2017. nov. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hol máshol?

Régen, mikor még inkább használták vadászatra, akkor is csak munka közben volt kint, amúgy télen bent döglött a kandalló előtt. :)

2017. nov. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nézd meg a Vukot, a rövid szőrű vadászkutyák rossz időben bent voltak a házban, a komondor volt kint! :)
2017. nov. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem akarom kiküldeni, csak kicsit durcsálltam, hogy így ellustult

Amikor meg sétálunk, akkor ugrál össze-vissza rohangál, azt se tudja mit csináljon:D szerencsére egy kisvárosban lakunk, ilyenkor későn senki nincs az utcán (szó szerint senki) úgyhogy nem kell rá póráz.

2017. nov. 16. 07:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kibírja reggeltől 5-ig, hogy nem pisil be, akkor legyen bent. 7 évesen már nincs akkora mozgásigénye, mint 1-2 évesen.
2017. nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!