Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Manapság körülbelül mennyibe...

Manapság körülbelül mennyibe kerül egy egészséges, normális tenyésztőtől származó mopsz?

Figyelt kérdés
Még arra is kíváncsi lennék, milyen jellegzetes személyiségjegyei vannak a fajtának? Gondolok itt pl. olyanra, hogy a begagle-k alapvetően eléggé öntörvényűek, eddig belőlük volt nekem kettő. Majd szeretnék valamikor a közeljövőben beszerezni egy mopszot és érdekelne, mire számíthatok vele :)

2017. nov. 16. 04:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

150 000 Ft körül.

Hát, ha pl. nem tud hozzád bújni, vagy pár méterre vagy tőle, de valami közétek kerül, akkor hajlamosak hiszti rohamot kapni...

2017. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Egészséges =/= Mopsz
2017. nov. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy értelmes kutyát ami jó is valamire, ahelyett, hogy csak a munkát csinálja neked.
2017. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Ennyi dilettáns tahót. Látszik, hogy magyar oldalon vagyok. Nem sok bunkóbb nép van. Tudom, mert rengeteg néppel megismerkedtem már. Magam is külföldön élek.

Egy jó tenyésztőtől vett mopsz nem beteges hulladék. Sőt, az egyik legtovább élő fajta. És mi az, hogy megyen jó valamire a kutya ? B+ nem mindenki élő riasztónak vagy hasonlónak szánja a kutyát, hanem társanak. Márpedig a mopsz erre tökéletes, főleg mert direkt társasági fajta.

2017. nov. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Nem látok 100 feletti árat. Ez jofogasos ár
2017. nov. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
14%
A tenyésztőtől a mopsz 40.000-50 körül van és ez fajtiszta. A mopszok nagyon aranyosak,szerezz be eggyet.
2017. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Tenyésztőtől nincs kutya 100 000 alatt...

A 40 000 - 50 000 teljesen kizárt. Akkor az nem fajtatiszta.

2017. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat! :)


(Nem ódzkodok a személyes észrevételektől, de szerintem nincs sok értelme bizonygatni, hogy szerencsétlenek mennyire "hulladék" - ezt még leírni is fáj- állatok, hiszen nem az volt a kérdés, hogy vegyek-e mopszot vagy, hogy milyen fajtát válasszak.)


Nem vagyok mozgós típus, inkább mondhatni tipikus könyvmoly, aki az ideje nagy részét a lakásban tölti és olvas, szóval nem egy olyanféle közhiedelemben "hasznos" kutyára lenne szükségem, ami nyájat terelget, őrzi a házat vagy vadászni fog, hanem egy olyanra, ami szintén ilyen "otthon ülősebb", odabújósabb típus.


Még azt szeretném kérdezni, hogy színekre vonatkozóan van valamilyen árkülönbség? Engem elsősorban a klasszikus színűek és a feketék érdekelnének.

2017. nov. 20. 17:59
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Ahol a színekre árkülönbség van, ott ne vegyél kutyát.
2017. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Nekem ez a kennel eleg szimpi, külön tetszik, hogy 10 hetes kortól adnak kutyát.


[link]


Hívd fel Őket és kérdezd meg az árakat, ha lesznek születendő kölykök, akkor érdemes lefoglalni egyet, mert szerintem hamar elkapkodják Őket.

A foglalás ha jól tudom + 30-50 ezer forint között van, de nem hivatalósan halottam hogy valakinek a foglalás ingyen volt mert látták, hogy tényleg szeretne kutyát (azért ezt ne említsd, mert ha kamu akkor nem biztos, hogy jó pont ha ilyen igényeid lennének)...

2017. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!