Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek normális a testvér...

Szerintetek normális a testvérem? Beteg a kutyája, az állatorvos szerint akár száz ezrek is rá mehetnek! És nem akar költeni rá! Hagyja szenvedni!

Figyelt kérdés

Valami baj van a szívével, azt mondja, jó állatorvos, nem csap be, de nem tudja mi a gond, kell röntgen, ekg, meg mindenféle vérvétel, vizsgálat stb ez mind pénz, esetleg a műtét injekció, gyógyszer, stb. Ez sok tíz, akár száz ezer ft is. S kutya öreg, köhög, fullsdozik hónapok óta, 10 éves, igaz öreg azt mondja, bármikor meghalhat, minek költsön rá tíz, száz ezreket, ha lehet meghalt úgyis ha meggyógyult utána pár hónappal!

Normális az ilyen felfogás? Én a gatyám iy eladnám, ha lennd rá esély, hogy meggyógyítsam a kutyám, és enyhítsem betegséget!



2014. jún. 19. 22:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%

Hát ha az én babám lenne beteg én is bármit megadnék, hogy jobban legyen...

De mindenkinek más az értékrendje

2014. jún. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
kiváncsi vagyok ha te lennél beteg, v bárki egyébb közeli rokona ugyanezt tenné-e hogy minek segítsen ha úgyis mind1?...gyülölöm az ilyen embereket már bocsi
2014. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
csináltassatok szívféreg labortesztet
2014. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
a szívférges ötletes vagyok...nálunk az állatok a gyerekek mondhatni, és mindent megadunk nekik, ami tőlünk telik...
2014. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

Jaigen ezt mondani akartam, hogy most minden kutyást riogatnak, hogy megnövekedett a szívférges kutyusok száma...

Igaza van 3-asnak azt mindenképp kéne

2014. jún. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
És eddig minek tartotta a kutyát? Hogyan bánt vele? Mert az egyértelmű, hogy nem ért hozzá és nem való neki kutya. Annyit ígérj meg, hogy ha ő bármikor beteg lesz, a családdal ugyanígy lesz*rjátok majd.
2014. jún. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%
3as vagyok még mindig, a szívféreg ugyanúgy veszélyes emberre meg macskára is, csak mondom...
2014. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
38%

10 évesen hogy lenne öreg egy kutya, ha akár 20 évig is elélhetnek?

és nem, nem normális...

2014. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

emberre nem veszélyes

csak akkor fertőződhetünk meg vele, ha olyan szúnyog csíp meg, ami előtte szívférges kutyát csípett meg, ha ez még elő is fordulna, bennünk nem tud kifejlődni a parazita

2014. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Talán rávehetnéd, legalább a vizsgálatokat elvégeztesse. Ha szív gond van, sokszor gyógyszerrel még évekig élhet a kutya szenvedés nélkül.
2014. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!