Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan aki már fogadott...

Van itt olyan aki már fogadott örökbe állatot és valamiért mégis visszavitte?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka ennek?

2017. nov. 16. 13:08
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Vagy bárki a környezetében
2017. nov. 16. 13:10
 2/30 anonim válasza:
21%
Egy kutya nem ruha, hogy visszavidd...
2017. nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem de előfordulhat, hogy valamiért nem tud beilleszkedni a családba esetleg olyan addig nem közölt rossz tulajdonsága van ami összeegyeztethetetlen az örökbefogadó körülményeivel.
2017. nov. 16. 13:24
 4/30 Higgany ***** válasza:
87%
Egy olyan kutyát fogadtam örökbe menhelyről amit előtte kétszer vittek vissza. Eleven de hálás jószág. Ha minden jól megy nálam fog megöregedni. Eszembe se jutna vissza vinni.
2017. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Mi is egy olyan cicát fogadtunk be, amit már 3x vittek vissze, merthogy fosott. Nyilván a stressztől nálunk is ment a hasa, de rögtön alomba, azóta is egy tündér, semmi baj nincs vele. Aki az ilyenektől undorodik, ne tartson állatot, főleg ne lakásba.
2017. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy örökbefogadtunk egy kutyát pár hete de egyszerűen nagyon de nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon (egész nap a kanapén alszik és szarik mindenkire, nem vesz rólunk tudomást és folyton beszarik a házba), a másik kutyával sem igazán jön ki és már borzasztóan stresszel az egész helyzet, szeretném vissza azt az időt amikor az öreg kutyával és a gyerekkel csak négyen voltunk. Hogy lehet ezt megmondani a menhelynek?
2017. nov. 16. 14:23
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
legkönnyebben a száddal.
2017. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%
Én is vittem vissza. Hazugság, hogy mindig hálásak a menhelyi kutyák. Sokszor óriási energiával és költséggel lehet beilleszteni a családba, kutyaiskola stb. bevetésével. Nálam is ezt lehetett volna, abban az élethelyzetben ezt nem tudtam volna megtenni. Ítélkezzen aki akar, nyomja a piros gombot, én nem bántam meg, hogy visszavittem a kutyust. A menhelyek sajnos nem mindig tudnak a kellő ismerkedésre, igények felmérésére időt fordítani, mert ők is túlterheltek. Az a szerencsés menhely, ahol már eleve el tudják kezdeni a rehabilitációt és pl. kutyaiskola is van, persze minden tiszteletem a kevésbé tehetős menhelyeknek is, csak ott nagyobb is a visszavitel aránya.
2017. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Én megértelek, most nálunk is hasonló a helyzet. A kutya aranyos, kedves csak éppen a mi családunkba egyáltalán nem illeszkedik be. Nekünk nincs kapacitásunk arra, hogy napi több órán át tanítgassuk, márpedig ráfér de pont ennek elkerüléséért választottunk nem kölyköt viszont pl. még nem szobatiszta amit nem mondtak el. A gyerek miatt még jár ki a védőnő és nem tudom mit szólna az összeszart ház láttán amiben fosszag terjeng... :/ Én odaadok mellé mindent amit neki vettünk és a pénzt se kérem vissza amit fizettünk az orvosi költségeiért csak valaki vegye le a vállamról.
2017. nov. 16. 14:55
 10/30 anonim ***** válasza:
64%
Én is így adtam vissza, hogy csomó cuccot mellékeltem hozzá és az ivartalanítás, oltások árát sem kértem vissza, így azért érezték, hogy nem direkt kekeckedésről van szó. Persze nem dicsértek, de érződött, hogy van ennél problémásabb "kliens" is, aki jócskán a harcra és az ő szidásukra koncentrál. Tehát normális stílusban igenis meg lehet mondani, ne büntesd magadat és a babát.
2017. nov. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!