Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen név ötletetek van lány...

Milyen név ötletetek van lány dalmatához?

Figyelt kérdés
:)

2017. nov. 17. 06:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lujza, Lucinda, Lüszi, Lia, Lina, Linda, Stella, Írisz, Lona, Emma, Mira, Mirna, Lorita, Monda -ezt most azt hittem, én kreáltam, de van ilyen szó:), Menda, Mendi, Nelli, Dzsuli/ Julie, Nezzi/Nezza/Inez, Nezdi, Nezda, Normah, Zoldi mint Izolda, Zia:), Ziza, Minna, Minda, Mindi, Helka, Joli/ Jolán, Zoé, Zua, Zuzu, Zuzi, Zuzinna, Zuzó, Zuzmó:), Kendra/Kendi, Lita, Litta, Bodrita/Rita, Bodonyka, Bársonyka, Zelli, Zelka, Anzelma/ Zelmi, Leonetta, Linett, Déta/Delta, Alfa, Alina, Heidi, Lorna, Luna, Luca, Szofietta, Mici, Petra, Detta, Odett, Odil, Berta, Detti, Berna, Julcsa, Sári, Dénia, Léna, Léda, Lédike, Dzsina, Dzsemma, Denissza, Miléna, Zsófi, Georgina, Eufrozina/Rozi, Flóra, Frida, Szilvi/Silver, Gyémánt, Kristály, Fánika :)
2017. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*Tereza, Rezzi, Tessza, Teca, Tec:)
2017. nov. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Poppy
2017. nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Laci
2017. nov. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat végül Peggi lett :)
2017. dec. 29. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!