Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is szokott...

A ti kutyátok is szokott élvezetből enni?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy a kutyák nem élvezetből, hanem létfenntartásból esznek. Az enyém amikor kap fibomabb falatokat, pl főtt hús, almaszeletek vagy ehhez hasonló, fogja magát , elvonul az ágyába és mindent alaposan megrágva szép lassan eleszegeti. Mintha élvezkedne az ízeken :) ti figyeltetek már meg ilyesmit?
2017. nov. 17. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Igen ,nekem magyar vizslám van a tápot megeszi,de az emberi ételért teljesen odavan és a finomságokat is nagyon szereti
2017. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az enyém is vizsla :)
2017. nov. 17. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

"Mindenhol azt olvasom, hogy a kutyák nem élvezetből, hanem létfenntartásból esznek. "

Mert még mindig sok az idióta, aki azt hiszi, csak az embernek van esze, érzelme, álma, gondolata és nem utolsó sorban ízlése. Nem kell az ilyen agyhalottakkal foglalkozni.

2017. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem lennénel elhízott kutyák.. ők is szeretnek ám enni.
2017. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aki lepontoz az legyen szíves hagyja abba. Itt nincs jó válasz , vagy rossz válasz
2017. nov. 17. 12:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Én se értem némelyik ember felfogását... Mi az hogy nem élvezetből eszik? Mind az embernek, mind a kutyának az életben maradás a célja a táplálkozással... De mennyivel jobb vadast enni, mint zsíros kenyeret, nem? A kutya is ugyanígy működik: ha nincs más megeszi a kenyeret is, de miért enné azt, amikor ott a finom konzerv is? Logika... :D
2017. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!