Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

A kutyámnak fáj valami.Szerintem a hátsó lába mivel ha hozzá érek akkor nyöszög és nyalja a száját.Egy kicsit furán is jár.Holnap mindenféle képpen elviszem orvoshoz de ha rosszabodik akkor kihívom az ügyeletes orvost.Ha szalad akkor észre sem vesszi hogy fáj neki.Nem hagyom szaladgálni pihentettem.

25-én lesz 9 hónapos kistestű keverék.

Egy kis túlsúly is van rajta lehet az a baj? Lehet hogy megterhelte a lábacskáit?

Már kiskora óta túlsúlyos.Már egy ide diétázik.

Mi baja lehet?

Bocsi a helyesírásért siettem.


2017. nov. 19. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a túlsúly, legalábbis ha nem nagyon jelentős a dolog, akkor inkább rándulás, ficam, gyulladás, ínszalag problémák, stb-stb. Rengeteg oka lehet, ezt sajnos így, látatlanban még orvos se tudná megmondani.
2017. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy eltört a lába, amikor nem vetted észre
2017. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Törött lábbal azért nem szaladna úgy, hogy ne lehessen észrevenni, hogy sánta, és fáj. Bár az lehet, hogy korábban tört, és rosszul forrt össze...?
2017. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Volt már törött lábú kutyám tudom milyen de ő nem olyan.Lehet megrándult ahogy ugrándozott nem tudom.Holnap elviszem azért a dokihoz.

Köszönöm.

2017. nov. 19. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!