Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Karamellát evett a kutyám!?

SOS! Karamellát evett a kutyám!?

Figyelt kérdés
A szobámban az asztalomon volt egy dobozban vajkaramella és csokival bevont zselés cucc, nem kevés. A nagymamám bejött vmiért és nyitva hagyta az ajtóm egy kis időre és eltűnt, a doboz a földön volt, a kutya bejött és megette. Most értem haza, már elvileg csomót fosott szegénykém, most tök jól van, sőt szaglászik is morzsák után... De nagyon aggódom, és ma nem tudom dokihoz vinni, mit csináljak? Olvastam itt, hogy volt már ilyen és nem lett gáz de nem nyugtat meg....

2017. nov. 24. 18:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A doki azt mondta, ha jól van és már kijött belőle, valószínű nem lesz baj, de figyeljem nagyon. Az éjjel kétszer is kinéztem, jól volt, a szívverését is számoltam, nem volt alacsony, de határértéken belül. Persze enni nem adtunk neki. Szerencsére most is jól van, figyelem tovább, de remélem minden rendben. Tanulság számomra: ott se hagyjunk elöl semmit, ahol kb semmi esély nincs rá, hogy megtalálja. Köszi mindenkinek!!
2017. nov. 25. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!