Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A teacup, micro és hasonló...

A teacup, micro és hasonló elnevezésű kutyák hogy készülnel?

Figyelt kérdés
Láttam egy amerikai weboldalt, ahol csilliárdokért árulnak ilyen állatokat. Meg kell mondjam eléggé felháborodtam, hogy hova fajult az emberiség! De mégis hogyan csinálják mondjuk a teacup pudlit?! Laboratóriumba, vagy valahogy összetöpörìtik őket? Borzalom!!
2017. nov. 26. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Hülye, az összes kutyafajta így "készült", kiválogatták az embernek tetsző egyedeket és azokat pároztatták tovább, majd a kölykeiket stb.
2017. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Itt egy normális ember sincs hogy normálisan válaszoljon? Az eszem megáll komolyan ettől a szintű bunkóságtól.


Úgy "készülnek" hogy például a szaporítók (mert csak ők foglalkoznak ilyen szándékosan selejtesnek tenyésztett kutyákkal) kiválasztják a legcsenevészebb kiskutyát az alomból, elválasztják 4-5 hetesen hogy visszamaradjon a fejlődésben, kevésbé etetik hogy ne nőjön. Amikor ez a kutya először tüzel kb 1,5 kilósan egy hasonlóan nevelt kannal fedeztetik, és az ő kölykeikből is a legkisebbeket választják ki és el, majd ez folytatódik tovább, míg végül a legelkorcsosultabb és legkisebb kicsiket nem kapják, azokat is korán elválasztják, a 4-5 hetes kicsikre azt állítják 8 hetesek és úgy ekkorák. Ezek a kutyák kínok között pusztulnak el néhány évesen a fent említett procedúra következtében. Tehát nem labor meg töpörítés, szimplán úgy szelektálják őket hogy mindig csak a legkisebbektől hoznak le almot és onnan is csak a legkisebbeket adják tovább.


Ez a szaporítás legalja szerintem, ennél rosszabb nem létezik.

2017. nov. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van, annyit még hozzátennék, hogy az anyakutyát vemhesség alatt sem táplálják megfelelően, hogy minél alulfejlettebbek legyenek a kölykök.
2017. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ettől tartottam, borzalmas :( és emberek kifizetnek 6-7000 dollárt ezekre a szerencsétlenekre...
2017. nov. 26. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4-est kiegészítve nem kell elmenni amerikáig, elég felütni a jófogást, és beírni, hogy mini yorki. Itthon is csinálják ugyan ezt, csak kicsibe, és olcsóba...
2017. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!