Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lenne jobb választás?

Melyik lenne jobb választás?

Figyelt kérdés

Tehát 2 fajta érdekel az egyik a kuvasz a másik a KÁJ.

A család 2 főből áll ( én és a feleségem)

Kan kutyát szeretnék

Természetesen tenyésztőtől

Ház +kert de bejöhet

Ovi és suli lesz

Túrák hétvégén


Az elvárásaimat a leendő kutyával szemben:

Határozott

Nyugodt

Védelmező

Lojális

De ezeket szerintem mindkét kutya kielégíti



A komondor és a Kau azért nem szerepel a a fenti kutyák mellett ,mert

Komondor:nagyon jó kutyák és komondorokkal nőttem fel ,de nekem nagyon macerás lenne ápolni a kutya szőrét

Kau:nincs bajom a fajtával szép kutyák de nekem a KÁJ jobban tetszik


2017. nov. 26. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából mind 2 tökéletes. Nekem kuvaszom van, családban, hasonló idővel mint neked. A gyerekeket, családot, család barátait és állatait szereti, nyugodt, őszinte velük. Az idegenekkel közömbös. De mikor a részeg verte a kerítést, igen csak hátra esett ilyedtében mikor ugatva odafutott a kutya :D Gyorsan elsietett :D Vagy mikor a kóbor nagytestű majdnem nekitámadt a gyerekemnek, ott volt akkor is. Büszke vagyok rá és szeretem. Nagyon. Kifejezetten ajánlom :)
2017. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
kuvasz 4 kuvasszal élünk együtt és minket gyerekeket is nagyon szeretnek és késöbb ha lesz esetleg kisgyerek akkor őt is jobban fogja védeni a Káj kicsit vehemensebb és a kuvasszal jobban lehet túrázni
2017. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat lemaradt. Nálunk is ha valaki idegen van akkor megy és ugatja de akit ismer vagy be engedünk mi a család őt elfogadják mindegyik.Én nekem áldás hogy kuvaszok közt nőttem fel
2017. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Személy szerint nekem a kuvasz szimpatikusabb.

De a leírtakra mindkettő megfelel, lényeg, hogy ti mint gazdák is megfeleljetek neki (azaz legyetek elég higgadt, de nagyon határozott vezetői a kutyának).

2017. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!