Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csapkod a kiskutyám a...

Miért csapkod a kiskutyám a lábával?

Figyelt kérdés

4 hónapos dobermann . Folyton csapkod mintha pacsit adna . ha leteszem a kezem rá teszi. Csapkodja a másik kutya fejet.

Ez lehet a dominancia ?


2017. nov. 26. 19:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy óvodába hordod, ennyi hozzáértéssel az nem hátrány. Ott mint mondanak a problémádra?
2017. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Most merült fel bennem a kérdés
2017. nov. 26. 20:58
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Játszik, 4 hónapos kölyök.

Az ovi, majd suli jó ötlet nektek.

2017. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2017. nov. 26. 23:21
 15/16 EvaSz86 ***** válasza:
Nem hinném, hogy konkrétan dominancia, bár az jó, ha már most oviba hordod, így következetes neveléssel elkerülhető lesz a dominancia probléma. Szerintem csak simán így akarja felhívni magára a figyelmet...játszani akar, azt akarja, hogy vele foglalkozz. Most még kölyök, de már most meg kell tanulnia, hogy nem ő dönti el, mikor van játék. Amikor így csapkod, semmiképpen se kezdj el vele játszani...amikor abbahagyta, akkor teljen el egy kis idő, és mikor már le van nyugodva, akkor te hívd játszani...így meg fogja érteni, hogy te döntesz. A másik kutya mennyi idős? Szerintem emiatt csapkodja az ő fejét is...játékra invitálja. De kérdezz rá az oviban, ott biztos meg fogják válaszolni.
2017. nov. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
jobban jársz ha leszoktatod róla, mert míg kicsi aranyos de mikor megnő sokkal kellemetlenebb és zavaróbb lesz. én kis naív voltam nem szoktattam le a kutyám még olyan 4 hónapos volt a kutyát nem zavarta a pacsizás, viszont most hogy 2 éves és 30 kiló oda tud vágni rendesen más kutyáknak, és ez zavarja a többi kutyát.
2017. nov. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!