Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 3 kutyam.2kan 1szuka ma...

2pacc kérdése:

Van 3 kutyam.2kan 1szuka ma ossze ugrott a két kan elvalasztottam a szukat töllük mert eddig egyutt volta. Tüzelés utan ujbol össze ereszthetők vagy nem?

Figyelt kérdés
van 3kutyám egy franciabulldog egy stafford és egy szuka franciabulldog. Kis korukóta egyűtt voltak vannak a kis szuka franciabuldog most tüzel enyhén vézik bevan duzadva a pérája Most ugye levalassztottam a két kantol mert ma egy kicsit egymasnak mnetek ha elmúlik a szuka tüzelése ugyan úgy össze engedhetem öket vagy nem???? mert eddig együt voltak es meg ijedetem h a két kan kicsit egymasnak ugort mit tegyek mi ilyenkor a tehendő?????
2017. nov. 26. 21:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Amíg tüzel a szukád, a két kan bizony sírni balhézni fog. Kb 10-14 nap múlva még akár ki akarják rágni magukat a szukához.

Ezt a tüzelést végig kell tűrnöd. A két kan könnyen lehet, tüzelés után is össze fog veszni a szuka miatt. Ha ivartalanítasz is, a hormonoknak kell jó fél év, mire eltűnnek.

Talán kicsit segítene, ha a szukának holnap vennél Deofill tablettát, vagy klorofill tablettát. Némileg ezek a szerek semlegesítik a szuka szagát,a vizeletének a szagát is. De azért nem teljesen.

Ha nyugodalmat akarsz, old meg valahogy, hogy tüzelés idejére valakihez odaadd a szukát.

2017. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked épp mi a kifogásod ellene, de hidd el, hogy jó az az ivartalanítás. Mindenkinek jobb lesz tőle!
2017. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!