Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elválasztottam, most hogyan...

Elválasztottam, most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Kislányom 22.-én töltötte be az egy évet, és 23.-a óta nem cicizett, elválasztottam. Azóta napi 2-3x fejem a tejem, de nem kéri cumisüvegből, így nincs értelme tovább. Hogyan tudnám a leghamarabb elapasztani, mert tegnap is a városban voltunk egész délután, nem tudtam fejni és becsomósodott.
2011. júl. 25. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy kellet volna,hogy 1-1 szopit kihagysz fokozatosan,és akkor fokozatosan apad el.

23.-a az tegnapelőtt,úgyhogy ha még szeretne szopizni akkor add oda neki,de csak reggel-este.Aztán pár nap múlva csak 1x,utána meg egyáltalán ne.


Fejni nem sok értelme van,mert továbbra is fenntartod a termelést vele,mivel még viszonylag sok termelődik és nem ürül így meg becsomósodik


Legalább is szerintem.

2011. júl. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő már csak alváshoz szopizott,meg éjszaka mikor felkelt. Azóta nem ébred éjszaka, és nem is keresi a cicit alváskor. Odabújok hozzá és úgy elalszunk. Hallottam valamilyen Homeos bogyóról ami elapasztja a tejet,vagy esetleg valami más szer van erre?
2011. júl. 25. 10:14
 3/3 xStefix ***** válasza:

Inkább homeós szert próbálj először és a házi apasztó praktikákat (hideg vizes borogatás, kevesebb folyadék, egyre kevesebb fejés stb.), aztán meglátod.

A Bromocriptint ismerem apasztásra, de elég komoly mellékhatásokat okozhat.


Én a helyedben gyógyszert csak legvégső esetben szednék, mert az mindig mesterséges (és durva) megoldás marad.

2011. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!