Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az "aKutya" című újság 2005....

Az "aKutya" című újság 2005. decemberi számából hogy tudnám megszerezni a kanadai típusú kutyaház építéséről szóló cikket?

Figyelt kérdés
Kerestem a neten, de nincsenek fenn a régi aKutya újságok cikkei szkennelve. Nagyon fontos lenne ez a cikk!

#kutya #Kanada #kutyaház #cikk #fénymásolás #szkennelés #kutyaól #kutya újság #kutyaház készítés
2017. nov. 26. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
A mi könyvtárunkban vannak régi újságok. Próbálj meg ott érdeklődni, hátha tudnak segíteni :) Valamint én online antikváriumból szoktam régi lapokat venni, ott is sikerrel járhatsz. Remelem tudtam segíteni!
2017. nov. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
A fentieken túl megkérdezheted a szerkesztőséget is, hátha van náluk még belőle.
2017. nov. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

Elméletben az Országos Széchényi Könyvtár folyóirattárában megvan minden folyóiratnak a példánya.

Az lehetséges, hogy csak mikrofilmen tudod megnézni.

Van olyan, amiből csinálnak fénymásolatot is tudtommal, de nem mindenből.

Illetve az újság szerkesztőségét is meg tudod kérdezni, nekik is biztos van valamiféle archívumuk.

2017. nov. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!