Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik Cesar Millan könyv a...

Melyik Cesar Millan könyv a legjobb?

Figyelt kérdés
Van egy szeleburdi féléves magyar vizslám,és az ő neveléséhez szükséges könyvet szeretném megvenni amit Cesar Millan írt.Nézem a műsorát is.Szerintetek melyik a legjobb?

2017. nov. 28. 20:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Kérlek, csak ne az udvaron tartsd!

Nekem hosszabb szőrű vizsla keverékem van, de még ő is fázik kint- ezért lett benti kutya.

2017. nov. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Valahogy éreztem,hogy most ezzel fogtok ócsárolni,hogy miért tartjuk kint, a szüleim a régimódiak ők nem engedik be én meg csak gyerek vagyok 13 éves ja,meg van egy 3 éves hugom is úgyhogy ez ki van lőve.Amúgy van fűtött háza,kicsit nőtt a szőre, a benti kutyák persze hogy megfagynak kint,mert miért is növesszenek vastagabb bundát?

Amugy meg okostojások nem ez volt a kérdés,légyszi ne offoljatok!

2017. nov. 30. 16:15
 13/22 anonim ***** válasza:
68%

Tudod kislány, nem kötelező kutyát tartani ha még a minimum szükségleteit sem tudjátok neki nyújtani.

A gyerek pedig elég gyenge kifogás. A munkatársam felesége 4! Belga Mali mellé szült ikreket. A kutyák nemhogy az udvarra nem kerültek, de legtöbbször egy szobában alszanak a fiúkkal.


Nem a benti kutyák fagynak meg ilyen időben hanem a rövidszőrű és kistestű kutyák. Ma éjszakára már -10et mondtak pest megyében. Egy kölyöknek az összes izületét tönkrevágja a hideg és a hó. Abban pedig biztos vagyok hogy nem ülsz kinnt vele egésznap de még csak sétállni se viszed elégszer. A fűtött ház arra jó, hogy alvás közben nem fagy halálra, de napközben mit csináljon? Egész nap mégsem ülhet a házában mert máshol megfagy.

2017. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom,miért kell folyton ezen a gyakorin veszekedni,de erre muszály válaszolnom:Igen, szinte egész nap kint ülök vele az udvaron vagyis a faházban,mert azt fűtjük,és oda bemehet,és reggel 2 órás, este 3 órás sétákra,amik kábé azzal telnek,hogy felfutunk a dombra,ugrálunk az egymásrarakott szénabálákon,és futkározunk a mezőn,meg játszik a többi kutyával.Nekem nem nehéz a séta dolog,mert körülöttünk mező van, utána még egy kis erdős rész is.Amúgy nagyon győzködöm a szüleimet,hogy tartsuk bent,de nem engedik.

Ja, és az háborít fel a legjobban,hogy általában csak azok a fejhősök válaszolgatnak,akiknek nincs is kutyájuk,csak oltogatni jönnek ide.


HÁNYSZOR MONDJAM MÉG,HOGY ARRA A NYOMORULT KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK!!!

2017. dec. 1. 22:43
 15/22 anonim ***** válasza:
35%

muszáj*


Nincs jó Cesar Milan könyv és a műsora sem tükrözi a valóságot.


"Ja, és az háborít fel a legjobban,hogy általában csak azok a fejhősök válaszolgatnak,akiknek nincs is kutyájuk,csak oltogatni jönnek ide."

Inkább nem tartanék kutyát mint, hogy a kertben tartsak egy kölyök vizslát.

2017. dec. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%

"Ja, és az háborít fel a legjobban,hogy általában csak azok a fejhősök válaszolgatnak,akiknek nincs is kutyájuk,csak oltogatni jönnek ide."


Ezt honnan veszed? Szerintem itt szinte mindenkinek van kutyája.

2017. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ma este -7 fokot mondanak. Remélem már bennt van a vizsla kölyök.
2017. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Egész nap kise dugja az orrát a házából,ott kb. 20 fok lehet, ott fűt a radiátor,csak a dolgát végezni jön ki,meg ha a suliból hazaérek,általában mozgunk,úgyhogy nem didereg egyáltalán.
2017. dec. 5. 15:43
 19/22 anonim ***** válasza:
Szóval egész nap egy kis helyen kénytelen lenni mert nem foglalkozik vele senki? Bár legalább nem fagy halálra. Már az is valami..
2017. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Tudod, ez akkor sem normális, hogy a kutya egész nap a házában gubbaszt, csak hogy meg ne fagyjon...
2017. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!