Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fodrászatba kutyát?

Fodrászatba kutyát?

Figyelt kérdés

Csivava kutyám van (nagyon szofogado, mar nem kolyok) es hetfon megyek fodraszhoz, viszont nincs szivem itthon hagyni mert annyira jonne.

Ez a fodrászat egy kis helyen van, 2en dolgoznak ott, szerintetek bevihetem oda a kutyám? Csak egy hajvagas erejeig megyek. (az ajton nincs matrica hogy tilos lenne)


2017. dec. 2. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Hívd fel a fodrászt és kérdezd meg.

De szerintem, azt a kis időt, ki fogja bírni otthon, mert egyáltalán nem tesz jót neki, ha például a földön szaglászva, beszippantja az apró hajakat. A fodrászom mondja, hogy beleáll a bőrébe, este alig tud megszabadulni a szúrós hajtól. Én biztos nem vinném, akár mennyire szeretem is.

2017. dec. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

"nincs szivem itthon hagyni mert annyira jonne" - a kutya az kutya.

Emellett a fodrászat egyáltalán nem kutyának való. Egyrészt a sok hulladék másrészt a rengeteg vegyszer miatt (amik nagy részét be is lélegezne).

Persze, megkérdezheted a fodrászt, de én akkor sem vinném be a kutyámat, ha az lenne a kézenfekvő megoldás.

2017. dec. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem maradhat otthon? Nekem napi 8 órát van egyedül a kutyám jól nevelt, nem bánja.


Egy fodrászatban nagyon sok nem neki való dolg van. szemét,vegyszer,a szagok.... És egyébként sem értem, miért lenne jbb, ha nem otthon ülne a kanapén, hanem a fodrásznál (ahol nem tudsz 100%-osan figyelni rá). Egyébként ha már mindenképpen akarod és inkább vállalod a kockázatot, akkor kérdezd meg a fodrászt.


Nem is értem a kérdést...

2017. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A fodrászt kell erről megkérdezni, mi nem tudhatjuk.
2017. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Nekem pitem van, ahova járok, külön helye van. Néha beköszön a kozmetikushoz is.

Sok helyre beengedik, ahova más kutyát nem, mivel képzett kutya.

2017. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Máskor mit csinálsz a kutyával? Ha mondjuk dolgozni mész vagy valahova ügyeket intézni? Nem lehet mindig magaddal vinni, meg kell tanulnod neked is és neki is.

A másik dolog, hogy a fodrászok, kozmetikusok, körmösök stb általában nem szeretik, ha a vendég viszi magával a gyerekét vagy a kutyáját.

Mindenképpen kérdezd meg először a fodrászod róla. Főleg ha nem egyedül van ott a szalonban, hanem ketten is dolgoznak.

kérdezd meg először, ne állíts oda a kutyával kérdezés nélkül.

2017. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!