Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül a kutyaovi meg...

Mennyibe kerül a kutyaovi meg az iskola?

Figyelt kérdés
Amstaffról lenne szó és ugy hallotam h ajánlatos vinni!!De amúgy ismerősömnek van1 és nem vitte sehova csak kemény volt vele kiskorában és a kutyával semmi gond nincs!!!
2010. jún. 1. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
különböző.Keress egy kutyasulit a közeledben. Általában 1 tanfolyan 40-50 ezer körül szokott lenni. Van ahol olcsóbb, van ahol drágább
2010. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ha kezdő kutyás vagy , erősen ajánlott a kutyasuli ezzel a kutyával.Merre felé laksz ?

Kutyaovi sztem ingyenes , mert ott még nem tanul semmit csak szocializálódik.

2010. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahova én jártam a kutyaovi 1000 Ft volt egy alkalom, ha 5 alkalmas bérletet vettem, akkor 4000 Ft volt. Ugyanott egy tanfolyam 47000 Ft. Már két tanfolyamon is túl vagyunk. Nem olcsó mulatság, de szerintem megéri függetlenül a kutya fajtájától :)
2010. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahova én járok 800 ft/alkalom a kutyasuli , második voltam.
2010. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én olyan helyeket találtam, ahol 8 alkalmas bérlet 8000,- Ft. Tehát 1000,- Ft alkalmankként, ami nem sok szerintem, ha azt veszed, hogy szocializálódik és megtanulja az alapvető engedelmességi dolgokat. Ne sértődj meg, de egy ilyen kutyához határozott (nem kemény) gazdi kell, akinek van már tapasztalata kutyatartásban ezért javasolom neked nagyon a kutyaovit, kutyasulit, mert te is egy kiegyensúlyozott, boldog, egészséges és szótfogadó kutyát szeretnél gondolom.
2010. jún. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszz a válaszokat! am Debrecenben élek
2010. jún. 2. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!