Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit tehetnék,...

Szerintetek mit tehetnék, hogy ez ne ismétlődjön meg? Megijedtünk.

Figyelt kérdés
Két póráz nélkül sétáló terrier jellegű kutya megtámadta az én pórázon sétáló és ezért a menekülésben is korlátozott kutyámat, aki még kicsi, ezért egyelőre "zsákmányméretű". Kitettem a lábam, hogy elálljam a támadó kutyák útját és rájuk kiabáltam, erre a gazdáik sarokba szorítottak két autó közé, mindennek elmondtak és megfenyegettek, hogy ájultra vernek, pedig ők sétáltak szabálytalanul. 25/L

2017. dec. 4. 20:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
De honnan tudtad hogy terrier? Megkérdezted? Jack Russel volt vagy yorki amitől Ennyire betojtál?
2017. dec. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%

10 ember leírja, hogy rendőrség!!!

De te csak a kibúvót keresed.Miért is? Nem így történt ahogy leírtad? Vagy kamu az egész?

2017. dec. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
Ja, a rendőrség biztos nagyon komolyan veszi, hogy két tök ismeretlen ember valami fenyegetőt ordítozott a kérdezőnek az utcán, komoly nyomozást fognak folytatni. Ti valami álomvilágban éltek bakker :)
2017. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy látom a 13-as nem olvasta végig. A kérdezőt állítása szerint megverték. Ez nagyon komoly bűncselekmény. És ezek után nem ment se orvoshoz, se rendőrségre. Kamu...
2017. dec. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó: nem verték meg, csak beszorították az autók közé és megfenyegették, hogy ájultra verik.
2017. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%
Én nem olvastam el? Ember, hol írta, hogy megverték? Fenyegetőztek vele, ez merőben más, nyilván nem egy kellemes élmény, de milyen hülye rohangál ezért a rendőrségre és pláne ki hiszi, hogy ez ott bárkit érdekelni is fog?
2017. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
7# vagyok. Légyszi, jelentsd fel azokat az embereket. Ezt úgy kell, hogy fogod magad szépen és tökösen megmondod a rendőrségnek, hogy mi történt. Térfigyelő kamerák ezért vannak. Nem szabad ilyen embereknek mindent megengedni maguknak.
2017. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!