Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kiskutya meddig bírja a...

Egy kiskutya meddig bírja a természetben?

Figyelt kérdés

A facebook-on megosztottak egy eltűnt kiskutyáról szóló felhívást. Kb október végén tűnt el és még mindig nincs meg.


Azt szeretném tudni, hogy érdemes-e reménykedni abban, hogy még él. Szívesen a keresésére indulnék.


Egy csivaváról van szó.



2017. dec. 4. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Moriszra gondolsz vagy,hogy hívják azt a kutyust.

Ha valaki befogadta akkor szerencséje volt viszont szerintem már nem él ha kint maradt ebbe a hidegbe.

2017. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyi esély van rá, de sajnos kevés. Azóta messze járhat, vagy rengeteg dolog történhetett vele.


Csak egy példa, mert nálam most aktuális. Pár napja nálam van egy kóbor kutya, állítólag több, mint egy hete kóborol már, nem kereste senki. Befogadtam, találtam neki gazdijelöltet. 2 napja volt még csak itt, tele volt energiával, de hirtelen nagyon rosszul lett, mint kiderült babéziás lett. Na most, ha nem fogadtam volna be, nem vittem volna dokihoz, nem ápolgatnám, mostanra biztos elpusztult volna. Pár nap alatt el tudnak pusztulni segítség nélkül.

2017. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
A túltenyésztett ölebek lehet hogy csak pár hétig bírják de egy belevaló harcedzett keverék kutyát valószínűleg hamarabb lövi le a vadász vagy viszi el a sintér mint hogy egy betegség elkapja.
2017. dec. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogta meg valaki, akkor nagy valószínűséggel nem él már szegény. Persze, lehet reménykedni abban, hogy valaki megfogta, de Morisz gazdája azért elég szép összeget ajánlott fel a megtalálónak, illetve nem csak facebookon kereste, hanem plakátolt is, hogy mindenkihez eljusson a dolog, szóval ha valaki megtalálta volna, biztos visszaadta volna neki, még akkor is, ha alapból nem egy jóindulatú ember a megtaláló.
2017. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!