Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem e fog fázni a kiskutya...

Nem e fog fázni a kiskutya este kint?

Figyelt kérdés
Vettem egy közép-ázsiai juhászkutyát, viszont a házban bent nem tudom tartani. Kint van neki ketrece körbe raktam szalma bálákkal az egész ketrecet csak az ajtónál nincs, illetve az egész alját vastagot leszórtam szalmával, plusz csináltam neki szalma bálából kunyhót is. Nem lesz vajon baja este? Max -2 fok lesz. Most 8 hetes és 10 kg, szóval átlagban nem pici, de a fajtájához képest még kicsi.

2017. dec. 4. 22:02
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
20%
Én ránéznék este néha. Leírtak alapján frankó helyet csináltál neki am.
2017. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Az anyjával kint volt éjszakánként?
2017. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Egyszerűbb lenne egy ekkora kutyát beengedni legalább éjszakára, a konyhába, előszobába. Melegben legyen.

Véleményem szerint megfagyhat a szalma bálás kunyhóban is ekkora picur, pláne, ha nem is marad benne. Nem jó ötlet a kunyhód!

2017. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
11%
nem lessz semmi baja..., ezek a fajták igazi túl élő kutyák. (közép ázsiai, sarplaninai,kau,kangal,)
2017. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%

Fázni fog.

Aludj ki te szalmában az éjszaka, majd tapasztalod!!

2017. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Az anyjával is kint volt, illetve eddig is kint aludt még kevésbé szigetelt helyen. Csak akkor a testvéreivel. Most voltam kint megnézni az ajtó mellett feküdt, viszont nem reszket egyáltalán, nem látom rajta jeleit, hogy fázna, a mancsa sem hideg. Remélem nem lesz semmi baja, nem nagyon van lehetőségem sajna bevinni teljesen zárt helyre. Igen én is sokat olvastam erről a fajtáról, hogy régen a hegyekbe fialt a kutya és ott nevelte a kölykeit a szabadba.
2017. dec. 4. 22:20
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
De mégis egy kölyköt ki okból nem enged be valaki? Nem is értem. Igen, ez a fajta kintre való, tökéletes, tuti nem fog fázni, de nem akkor mikor 10 kiló össz-vissz!!! Nem beszélve róla lelkileg milyen neki hirtelen tök egyedül lenni.
2017. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Én is nagyon jól tudom, nem akarom magyarázni, de akármennyire is szeretném nem tudom házba vinni. De remélem hipotermia vagy fagyás nem fenyegeti még -2 fokban.
2017. dec. 4. 22:28
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
De minek kellett akkor a kutya? Most mindig kint lesz? Januárban éjszaka -15 -20 fok is lesz. Mi lesz vele akkor? Legalább egy bélelt kutyaházba ruházz be, ne ketrecben éljen már kint. Amúgy szerintem ez nem jó neki, lehet, meg sem éli a tavaszt. Minek kellett a kutya???
2017. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Egyetértek az utolsóval, lesz még hidegebb is... Tavasszal kellett volna kölyök kutyát magatokhoz venni.
2017. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!