Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyámnak, aki sajnos...

Kiskutyámnak, aki sajnos vakon született keresek valamilyen nevet. Szóval, várom a tippeket!?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 23:06
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
81%
Egy fokkal jobb, ha vakon születik, nem tudja mi hiányzik. Néhány év, és sokmindent meg fog szokni, főleg egy ilyen rendes gazdával :)
2010. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem MÁZLI!Mert van egy olyan aranyos gazdija, min te:))))
2010. jún. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Elsőnek nekem is a Vaksi ugrott be, de kicsit cinikusnak tűnhet, még ha nem is annak szánom.

Az enyémnek Picur a neve :) a beceneve meg (most épp) Törperton :D

2010. jún. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Csajszi: Szofi, Szuzy, Töpszli, Dézi, Zoé, Mimóza

Féfiú: Döme, Berci, Pajti, Záxi, Pici, Oszkár

Sok szerencsét az élethet!!

2010. jún. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A Mázli tényleg találó, magyar név, nem hajaz semmilyen idióta szappanoperára, nem nagyzolós és igazán kifejező. Szerencsés kutyus, hogy Te lettél a gazdája! Nem lesz semmi baj, meglátod! A mi kutyánk csak idős korára vakult meg, de otthon észre sem lehetett venni, olyan jól megtanult tájékozódni. Úgy vettük észre, hogy egyszer a kertben szimatolás közben nekiment az új kertibútornak.

Idegen környezetben többet kell majd segítened, folyamatosan beszélni hozzá, hogy érezze, hogy ott vagy, biztonságban van. Egyébként pontosan ugyanolyan kutya lesz, mint az egészséges társai, a látását nagyrészt pótolni fogja a szimat és a hallás. Minden jót nektek!

2010. jún. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

II. Béla?

Bottyán János?

2010. jún. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

sajnos névvel nem tudok szolgálni de sajnálom szegény kiskutyát, viszont jó élete lesz ha veled marad! vigyázz rá nagyon, érezze hogy imádod akkor jó lesz neki is. sétákkal óvatosan, nehogy rátámadjon valamelyik kutya!


jó gazdi leszel hidd el :)

2010. jún. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

szerintem is jó név a Mázli vagy a Lucky és lehet akár kannak vagy nősténynek is adni.


A páromnak volt vak kutyája,szintén vakon született és nagyon boldog élete volt,hamar feltérképezte az udvart és aztán az ismerős terepen úgy rohangált,mint a többi kutya,aki lát. Megtalálta mindig a kajáját és a vizét, mert mindig ugyanazon a megszokott helyen hagyták neki.

Neked is azt tanácsolom, hogy legyen mindennek állandó helye! és ne hagyj semmit a földön,aminek nincs ott a helye,mert annak nekimehet szegény.

sok szerencsét neked és a kiskutyusnak is.

2010. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A wonder magyarul csodát jelent. Már csak ezért is adnám a vak kiskutyámnakn ezt a nevet!
2010. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
55%
én egyszer láttam egy félszemű mopszot, neki Columbo volt a neve. Vagy Küklposz, de ez szemétség, nekem is a Wonder tetszik az eddigiek közül.
2010. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!