Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet felkészülni az...

Hogyan lehet felkészülni az elkerülhetetlenre?

Figyelt kérdés
Napokban tölti be a 16. életévét. Utóbbi néhány napon nagyon nyugtalan. Este elfekszik a helyére, felugrik, járkál. Ma ultrahangos vizsgálatra viszem, talán kiderül van- e olyan, ami fájdalmat okozhat neki. Egyébként 3 éve Cushing-szindrómás. Ez sajnos többek között vázizom-sorvadást is okozhat.
2017. dec. 6. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintemnem lehet felkészülni. Èn tudtam, mégis padlóra küldött :(
2017. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Sírni fogsz, mint a záporeső, ha elmegy (vagy meg kell hozni a döntést, hogy el kell altattatni)

Aztán meggyászolod, mint minden veszteséget.

Csak az idő segít.

2017. dec. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha az állatorvos el tudja szállítatni akkor hagyd ott az eutanázia után rögtön, számomra a legrosszabb az volt hogy láttam az egyik tetemét és egyszerűen nem tudok másképp visszagondolni rá mint egy megmerevedett testre.
2017. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal rosszabb belegondolni, hogy mi lesz azoknak a tetemeknek a sorsa, amit az állatorvosnál hagysz...

Ha van kert, temessétek el ti, ha nincs, akkor készülj fel rá, hogy mi lesz a tetem sorsa.

2017. dec. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2 hónapos korától van nálunk. Vajon jelez valahogy, hogy feladta? Még ma is ugrált egy keveset, mikor hazajöttem. Sajnos nincs kertünk.
2017. dec. 6. 12:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan a legutolsó napon kicsit jobban lesznek. De csak ha nem betegség viszi el őket, hanem végelgyengülés.
2017. dec. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ah, basszus, az én kutyim 9 és fél éves, tudom, még nem annyira öreg, de már sokszor bele gondolok mi lesz velem nélküle, 4 éve van nálam.
2017. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, fel tudsz készülni. Én már nem rángatnám orvoshoz, 16 éves, ha fájdalma lenne, akkor észrevennéd. Mint ahogy azt is észre fogod, ha készülődik elmenni. Fájni fog, és sirni is fogsz, de emlékezz az elmult 16 évre, kevés kutyának gazdának adatik meg ennyi együtt töltött év.Nagyon sajnálom:( (Vank kisállathamvasztás, illetve kisállat temető is, minden kutya megérdemel ennyit)
2017. dec. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

A kérdésben írtam, miért vittem UH vizsgálatra. Apró valamit láttak hólyagjánál, egyéb semmit. Vért vettek, laboreredmény ma lesz. Nem örültünk, hogy megdöfték, de ha valami van, amin gyógyszerrel lehet segíteni akkor megérte. Kedves 8. válaszadó! kisállat-hamvasztásról tudnál linket, akár privátban is. Köszönöm.

2017. dec. 7. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!