Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Írnátok kistermetű különleges...

Írnátok kistermetű különleges kinézetű kutyafajtákat?

Figyelt kérdés
Valami különleges kutyát szeretnék a jövőbe. Lehetőleg kisméretű kutyákban gondolkozok :)
2017. dec. 6. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Háát mi számít különlegesnek?

A kínai kopaszkutya elég formabontó külsővel rendelkezik. A basenjiben különleges, hogy nem tud ugatni. A bedlington terrier olyan, mint egy bari.

Menhelyeken is találni nagyon különleges kinézetű kutyusokat.

2017. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

igen Nagyon gondolkozom a menhelyen is :)

2017. dec. 6. 17:38
 3/8 anonim válasza:
42%
Mindig a legjellegtelenebb emberek akarnak látszatkülönlegességgel kitűnni. Egy kutya nem arra való, hogy frusztrációd kompenzálásárs használd.
2017. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

rákerestem erre a kinai kopasz kutyára. :) hááát szegénnyel jól kibszott a természet) :)

ha kicsi kutya kell akkor pl máltai selyemkutya, papillo, extra mini yorki, én pl oda vagyok a francia és angol buldogokért de ott van még pomerániai törpe spicc. csóri olyan mint a firefox logo de aranyos.

húgomnak van egy "boo" kutyája. most hogy ez külön faj vagy a pomerániainak valamije azt nem tudom de szerintem ennél aranyosabb állat nem létezik

2017. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen menhely :)


[link]

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös: a felsorolásból a legjobb a tacskólábú bernipásztor :D
2017. dec. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menhely! :)


Akad ott mindenféle érdekes utcamix.

2017. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Nincs mini yorki, Boo pedig nem egy külön fajta, hanem egy pomi, akit megnyírtak, elvileg azért, mert folyton csomósodott a szőre, csak a sok hülyének ez most megtetszett, és így nyíratja a pomerániaiját. Ami amúgy nem egy jó dolog, mert egy életre elcseszi a kutya szőrminőségét.


Amúgy ja, a kínai kopaszkutya és a bedlington terrier elég extra kinézetűek, illetve a kínai kopasz kutya szőrös változata, a "powderpuff" is érdekesen néz ki. Viszont nagy eséllyel a legegyedibb kutyát menhelyen vagy gyepin találod meg, mert a keverékeket elég nehéz megismételni. :D

2017. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!