Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jó szőrdúsító-szőrzetnö...

Maxitabi kérdése:

Milyen jó szőrdúsító-szőrzetnövelő táplálékkiegészítőket ismertek?

Figyelt kérdés
Kutyánk 9 éves bc és áprilisban autoimmun betegséget diagnosztizáltak nála. Lupus valamicsoda, sebek vannak rajta. Prednisolont kap naponta (próbáltuk csökkenteni az adagját,de akkor azonnal kitör a betegség). Az elmúlt 1-1.5 hónapban szinte eltűnt a dús szőre,meg sprőd is lett. A doki szerint betegség+ szteroid is lehet. Valami 5000Ft-os gyógyszert ajánlott... Mivel a kutya kezelése (meg a plusz májvédő) és a vérvételek (folyamatos ellenőrzés) igen megcsappantották a költségvetést, ezért hátha tudtok valami jó natúr/bio-szert...
2017. dec. 7. 21:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Köszi #10!

Átnézetem az általad ajánlott oldalt, például ez egy állatok számára gyártott lazacolaj, mégis tartalmaz E-vitamint :)


[link]

2017. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos így nem tudok bele menni a részletekbe, viszont nagy mértékben gátolja ez TÉNY. Több állatorvos is mondta már, cikkeztek róla. Az évek óta BARF etetéssel és kutya táplálkozással foglalkozók, is mind mind ezt mondják. Sőt valahol egy tanulmányt is olvastam róla.

A fent linkelt kapszula összetétele HALOLAJAT említ nem pedig LAZAC olajat.... nem ugyan az a kettő!

Ez a kapszula halolajat, E-vitamint és sörélesztőt tartalmaz. Ezek így együtt valóban jót tesznek a szőrnek, de a Lazacolaj mellé nem kell semmi sem!

Én évek óta ezt használom:

[link]

2017. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A fent linkelt olajat nem ismerem. Mivel + adalékanyagokat és rozmaringot is tartalmaz nekem nem túl bizalom gerjesztő, de persze ki lehet próbálni. Mivel ez az olaj több mást is tartalmaz így lehet az e-vitaminak azokhoz van valami köze. De én inkább hiszek a szakembereknek. ;)
2017. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is a doktoroknak hiszek ;)


A te általad termék is tartalmazz E-vitamint, kérdezz rá a szakemberednél :) S ne firkáljunk hülyeségeket, hogy gátolja a lazacolaj az E-vitamin felszívódást!


Amúgy: lazacolaj = halolaj!


Ezek az olajok egyformán szívódnak fel emberekben és állatokban is. Mint már írtam ha humán gyógyászatban jótékony hatású, nem lesz máshogy az állatoknál is. Mint linkeltem fentebb, már ebeknek kifejlesztett lazacolajban is van E -vitamin. Az, hogy neked nem tetszik, magánügy, de terjesszünk fals infót!

2017. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"



13 % megtakarítás a Bőr, szőr webshopban!



Eredeti ára: 3.391 Ft

Akciós ára: 2.949 Ft

Hivatkozási szám: lolaj1

Darabszám: db



Ajánlja a terméket ismerősének:



Termékleírás:

Teljesen természetes táplálék-kiegészítő


Tulajdonságai:

- Tengeri lazac olaj Alaszkából.

- Kiváló száraz és viszkető bőrre.

- Puha és fényes szőrzetet eredményez.

- Támogatja az immunrendszert.

- Hozzájárul az egészséges keringéshez.

- Magas energiaszintet tart fent.

- Ízletes, ezért a kutyák és macskák kedvelik.

- Egyszerű használat: adagoló pumpás flakon.


Összetétel:

Tengeri lazac olaj (E 306) antioxidánssal (tokoferol gazdag kivonatok) és rozmaring (Rosemary) kivonattal.


Tiszta, teljesen természetes termék:

A Grizzly tengeri lazac olaj egy nagyszerű, tiszta termék, amely étel minőségű alaszkai tengeri lazacokból származik. A Grizzly tengeri lazac olaj nagy mennyiségben tartalmaz egészséges Omega-3 zsírsavakat - EPA és HDA - valamint természetesen korlátozott mennyiségű Omega-6 zsírsavakat. Az Omega-3 és Omega-6 zsírsavak magasabb, mint 9:1 arányban találhatóak meg benne.

Az Omega-3 zsírsavak - EPA és HDA - nagyon fontos tápanyagok ahhoz, hogy kedvence bőre egészséges és puha, szőre pedig csillogóan fényes legyen.

A Grizzly tengeri lazac olaj az erős immunrendszer és az átfogó egészség támogatója, hasznos a szívnek és egy magas energiaszintet tart fenn.

A Grizzly Lazac Olaj íze könnyű, akár a friss lazacfiléé. Nagyon ízletes a kutyák és a macskák számára és ez a napi kiegészítő tápanyag a lehető legtermészetesebb úton biztosítja kedvence jólétét, valamint egészséges és hosszú életét.


Tápanyagtartalom (100 gr termékben):

- Nyers fehérje: 0 gr

- Nyers rost: 0 gr

- Nyers olajok és zsírok: 99,9 gr

- Nyers hamu: 0 gr

- A-vitamin: 1-1,5 mg

- D-vitamin: 10-15 mg

- E-vitamin: 10-15 gr"

2017. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

vvicav A tokoferol az E vitamin, illene ennyit tudnod, ha már harcolsz ellene. amúgy hogy nincs a te lazacolajodban a gyártódat minősíti, normálisabb vitaminokban van, és csak erősíti a lazacolaj hatását is.

Talán nem a Brit lazacolaj a csúcs :DDD

2017. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!