Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet tudni milyen fajta kutya?

Lehet tudni milyen fajta kutya?

Figyelt kérdés

Egy szakértő segítsége kellene, megállapítani milyen fajtájú a mentett kutya.

Képet tudok küldeni.


A könyvébe "keverék" bejegyzés van írva.


Annyi látható, hogy vizsla, de tudni szeretném, ha lehetséges, hogy milyen lehet a másik fajtája.


Aki ért hozzá írjon.



2017. dec. 14. 21:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Sajnos előbb temettem el Morgót, és még haragudni/hibáztatni sem tudok senkit. Délben készek voltak a képek Morgóról. Ígazából videó t csináltam, abból vannak a képek.


Itt a közelben 1.5 km tűz volt egy háznál, és kiszabadult két kaukázusi. 13:00 körül szól a szomszéd nő sírva, és elmondta, még fotót is csinált a két kaukázusi kutyákról. Azt mondta "megették Morgót"

Képtelenség nek tartottam. Hogy ő nm látja.


Megtaláltam. Ott volt szegénykém meghalva. Már eltemettem nyugodjon békében :(

2017. dec. 15. 14:57
 12/16 anonim ***** válasza:
RIP :(
2017. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a kutyádat! :(


Egyébként a teste, és a tartása alapján biztos vagyok benne, hogy valamelyik felmenőjé bull típusú kutya lehetett. Fejre pedig nekem olyan, mint egy tacsi, és egy amstaff keveréke.

2017. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Aztán miután megtalálta m jött egy autó kiszált belőle egy férfi. Érdeklődött, láttuk e a kutyákat. Mert szóltak a gyepmesternek. Egy nő is volt, ott, azt mondta nm szabad láncon tartani ilyen kis termetű kutyát főleg nm, mert teljesen védtelen a támadástól.


Nagyon sajnálom, mert Morgót úgy találtam, hogy valahogy kijött a nyakőrvéből. Lehetetlen, mégis valahogy kijött. A nyaka körül nagy duzzanat van. És az egészből semmit sem hallottam.


Arról nm is gonduljunk bele, hogy itt idős emberek járnak, és még ember halál is lehetett volna ebből. Tehát komolyabb tragédia.

2017. dec. 15. 15:06
 15/16 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam én is, hogy van benne valami harcias fajta, mert a szomszédnak van egy szelíd fehér bullterrier-je, és egy játék eldurvult, a Morgó elkapta a fülét komolyan megsérült... és mindig fitogtatta magát a Morgó. Egyszer napok után jött haza sántikálva, két nap kisem jött a házból.


Egyedül a chivavával nm durvult soha, futott előle játékosan, még játékból sem harapott csak incselkedett vele, hogy kergesse a csivava.


Azért kérdezem, mert vizsa+tacskó mix nm ilyen Napóleon komplexus.


Teljesen biztos vagyok benne, hogy amikor meglátta ezeket a kaukázusi kutyákat nem ijedt meg tölük, ez okozza a bajt. Úgy tudom falktörvény, hogy ha az egyik a hasát mutatja, azzal elismeri "erősebb vagy" és akkor nem őlik meg.


Régebben láttam egy palotai pincsit és egy sztatit. Ott fölényeskedett a sztati, és a palotai a hátára dobta magát.

2017. dec. 15. 15:20
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a kutyádat!
2017. dec. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!