Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Naponta hány kupac ürülék a...

Naponta hány kupac ürülék a normál adag?

Figyelt kérdés

Az én kutyám közepes testű, kb. 20 kg, többnyire Fressnapfos Premiere tápot kap, 240 grammot, tasakossal keverve, illetve néha valami finomságot a konyháról.

Átlagban naponta 3 kupaccal szedek össze.

Ez soknak számít vagy kevésnek?

A száraztáp hasznosulása miatt kérdezem, hogy keressek-e másmilyet. Mert amúgy szerintem ez bevált nekünk :)



2017. dec. 16. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
A tálálásodban nem a száraztáppal van a gond hanem a tasakossal és a 'finomságokkal a konyháról'.
2017. dec. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ahanyszor esznek annyiszor pakolnak. De a harom nem tunik kirivonak.
2017. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első nem a "tálalásomról" kérdeztem a véleményed. Ha válaszolni akarsz, olvasd el a kérdésem és értelmezd.


Második köszönöm.

2017. dec. 16. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 2-3 csomagot nyomnak ki egy nap. Hú, de nem lehet ezt szépen kifejezni :-)

Szerintem rendben van a 3.

2017. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én akkor aggódtam, amikor a 6 kilós kutyám mindennap három öklömnyi méretűt termelt. Na az sok volt. :D Most is ennyiszer kakil, de már sokkal kevesebbet, mióta tápot váltottunk. :D a boredr collie kölyköm (6 hós), kétszer-háromszor pakol jó nagyot, de ő még sokat eszik, meg jó nagy is. :D
2017. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!