Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Játék közben a kutyám véletlen...

Játék közben a kutyám véletlenül ráharapott az ujjamra. Kellene aggódnom?

Figyelt kérdés
Pont a hüvelykujjam körme. Kicsit beszakadt és véraláfutásos lett a körmöm alatt a harapás helyén, plusz enyhén vérzett is,de nem hiszem , hogy emiatt ügyeletre kéne rohanni. Betadinnal fertőtlenitettem, kicsit zsibbad, mintha rácsaptak volna kalapáccsal. Ja és csak egy bichon, tényleg nem nagy,csak rossz helyen van
2017. dec. 16. 21:39
 1/6 anonim válasza:
Nem.
2017. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvannak a kötelező oltásai akkor nem kell aggódnod. Elegendő ha Betadinnal fertőtleníted, esetleg bekötözöd.
2017. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így gondoltam :) de van egy para anyum
2017. dec. 16. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyukádnak hogy semmi bajod nem lesz. Lefertőtlenítetted, más dolgod nincs. Nem kell hipochondernek lennie. :D
2017. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valszeg nem lesz semmi baj ha lefertőtlenítetted. Ha pár nap múlva begyulladna legfeljebb akkor kell sebészeten kipucolni. Veszettség elleni oltást gondolom megkapta, tehát emiatt nem kell parázni.
2017. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszont ha elkezd dagadni és fajni akkor bizony orvoshoz kell menni. A nagymamának konkretan majdnem ampultálni kellett a karját mert úgy volt vele, hogy majd meggyógyul az. Ha én nem viszem be akkor ő magától sose megy be. De neki már dupla akkora volt a karja. Szóval nem kell parázni, de ha látszik, hogy dagad és gennyes a terület akkor orvos.
2017. dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!