Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám beteg?

A kutyám beteg?

Figyelt kérdés

A kutyám a minap sárgás színű habot öklendezett fel,de mivel ételmaradékok nem jöttek fel nem mondhatom hányásnak.


Esetleg valaki tudja,hogy beteg-e vagy csak elrontotta a gyomrát?

Nem lehet,hogy valami komolyabb betegség előjele?

A kutyám egy 3 éves csivava keverék szuka.



#kutya #beteg #sárga hab
2017. dec. 17. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet így leírás alapján megállapítani, hogy mi baja van. Ha aggódsz érte, vidd orvoshoz, de ha csak egyszer hányt, az még nem jelenthet nagy gondot. Ha folyamatosan hány, akkor viszont mindenképp doki.
2017. dec. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Most komolyan mi mondjuk meg?

El ne vidd az állatorvoshoz, meg ne gyógyísd!


Komolyan, az ilyen embereket ivartalanítani kéne...

2017. dec. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet betegség jele is, de lehet egyszeri dolog, ami nem veszélyes.

Figyeld, hogy hány-e többször; nincs-e hasmenése; nem rosszkedvű, szomorú, bágyadt-e. Étvágya van-e.

Ha ezek nincsenek, akkor valószínűleg csak egyszeri múló dolog.

Ha a felsoroltak közül bármelyik előfordul, illetve nincs étvágya, akkor orvos.

2017. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
A kutyák viszonylag könnyen hánynak, az én kutyámat pl azért kell napi 2x etetni, mert sok a sava és ha sokáig nem kapott akkor hányt. Egyszeri dolog miatt nem kell orvoshoz rohanni, de ha még a mai nap előfordul akkor én mindenképp elvinném.
2017. dec. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak sava volt, az én kutyámmal is előfordult már. Ha nincs más panasza, akkor nincs gond, de ha rosszul van, bágyadt vagy más akkor érdemes megnézetni orvossal.
2017. dec. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem is sava volt. Az en kutyammal is elofordult mar, betegsegtol fuggetlenul. Ahogy az elottem szolok is irtak, mindenkepp figyeld a kozerzetet, hogy van-e etvagya, elofordul-e tobbszor a hanyas es esetleg megy-e a hasa? Ha barmi gyanusat eszlelsz, holnap mindenkepp vidd el orvoshoz, biztos ami biztos! Am lehetseges az is, hogy csak felrazta magat, sokat evett stb.
2017. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!